Wynajmij dziewczynę do grania przez Xbox Live

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Patrolek PL

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wynajmij dziewczynę do grania przez Xbox Live

Serwis GameCrush umożliwia graczom wynajęcie dziewczyny do wspólnej zabawy. Przy grze, rzecz jasna.
Nową usługę nazwano PlayDates i udostępniono wczoraj. Na czym polega? To proste - wybierasz dziewczynę, później grę i zaczynacie wspólną rozgrywkę. Jeśli chcesz, możesz się z nią porozumiewać za pośrednictwem video chata (to opcja dla tych, którzy wątpią, że po drugiej stronie monitora mogą siedzieć atrakcyjne dziewczyny). Po zakończeniu rozgrywki oceniasz ją w trzech kategoriach: jak jest gorąca, jak dobrze flirtuje i oczywiście jak dobrze gra.

W chwili obecnej w serwisie PlayDates znajduje się prawie półtora tysiąca profili. To niezły pomysł na biznes. Właściciele serwisu GameCrush pobierają 60% kwoty, jaką gracz płaci dziewczynie za wspólną zabawę. Pozostała kwota trafia do niej.

(ź):Onet.pl
 

globooz

Użytkownik
Użytkownik
debilizm ludzki nie zna granic.
 

bgszef

Banned
Dlaczego? Chlopaki wymyslili dobry sposob dla nolifow, zeby mogli sobie pogadac z jakas maniurka ;P
 

Sblade86

Użytkownik
Użytkownik
Z głupszych pomysłem w życiu jeszcze się nie spotkałem jak będe chciał towarzystwa to wiem gdzie szukać.....
 

japanman1

Użytkownik
Użytkownik
Super pomysł na biznes.
 

baqubak

Użytkownik
Użytkownik
hahahahaha, nie zgodze się z przedmówcami pomysł jest ********* ., no ale niestety skierowany do typowych nolife, bo czy jakiś normalny facet będzie płacił za coś takiego?
 

Galba

Użytkownik
Użytkownik
Jednym słowem Pozdro... Faktycznie nie mają co już wymyślać. Osobiście nie zapłaciłbym za to żeby laska przez neta ze mną grała^^ To wolę kogoś zaprosić i pograć:D
 

Potocky

Banned
Pomysl na kase niezly, ale jak juz ktos powiedzial, dla no-liferow, bo zaden normalny czlowiek z takiego czegos nie skorzysta:whistle:
 

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
Komentarz do tego jest zbedny. Ponizej link do "galerii niewiast", ktore podal serwis Kotaku

Would You Pay Women To Play Xbox Games With You? - Xbox Live - Kotaku
 

Peletomania

Użytkownik
Użytkownik
no-life !
 

dawid813

Użytkownik
Użytkownik
dz**** online 6.66$ za 10 minut wow
 

kusiu

Użytkownik
Użytkownik
heh, śmieszne to jest!:D
 
P

Pawlllosss

Guest
głupie to jest jeżeli chodzi o samą idee tego pomysłu, ale jeżeli chodzi o biznes to ekstra!
 

bgszef

Banned
Faktycznie same kupy mozna tam wynajac :p Komenty sa tez dobre pod fotami ;D
Jeden z nich:

(...)2 - seriously probably one of the ugliest women I've ever seen
3- arms covered in tattoos and cellulite. No thanks.
4 - Remembered the bling, forgot the rack.
5 - Very much so doable, actually
6 - Probably a man
7 - Definitely a man
8 - Pretty alright, although I'm always skeptical when major portions of the profile are left out of the picture (no body, no face, etc)
9 - Only if it's a team based hunting game...looks like the bitch could carry me through to victory. Reply
-kobeashi
7 trafil idealnie :)
 

Venomqq

Świeżak
Świeżak
jakie paszczury .
 

neCro

Użytkownik
Użytkownik
Debilizm
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
nie no, powodzenia hahahah
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
najbardziej zryty pomysł, jaki widzialem;]
 

piasek1906

Użytkownik
Użytkownik
Przebierzmy się za laski :DD taki no-live nawet się nie zaczai że my są faceci a kasę będziemy trzepać na frajerach :DD
sorki ale ja bym z takimi laskami za free nie zagrał a co dopiero płacić :DD
 

Krawol

Banned
Użytkownik
Drogo to wolę z dzieweczką moją chodzić niż umawiać się pasztetami na granie. Ja wole grać ale z moją dziewczyną a w szczególnie w nocy .


jak chce ktoś mam siostre może pograć za free z wami a szczególnie wymiata w karaoke w lips . więc pisać na pw .
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom