1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wypalanie gier na "Titanumach"

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Guanabana, Październik 2, 2012.

1. Guanabana

Guanabana Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    jakieś pół roku temu chciałem sobie nagrać grę na płycie titanum. Przy 50% pierwszej warstwy zaczęło mielić i wywaliło błąd... Teraz niedawno też spróbowałem i tym razem nagrało 100% pierwszej warstwy i wywaliło błąd. Wziąłem "ponów próbę" i oczywiście to samo.... Po kliknięciu na "kontynuuj", płyta normalnie się wysunęła, z powrotem wsunęła do napędu i nagrała się w 100%. Co z tego skoro konsola "nie widzi" gry...

Moje pytanie brzmi: Czy żeby nagrać grę na Titanumach trzeba coś w ImgBurnie ustawić? Obie gry były XGD3. Kolega ma na nich sporo nagrane, ale fakt, że widziałem tam tylko gry XGD2. To w tym tkwi problem?

Pozdrawiam.

Wczytywanie...

Poleć forum