1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wypalanie gier w imgburn

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez muc13k, Październik 15, 2015.

1. muc13k

muc13k Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam ostatnio spory problem z wypalaniem gier. Niestety nie posiadam ihas i nagrywam zwykłą nagrywarką. Robię wszystko jak w poradniku:
    .

wypaliłem tak kilka gier i było ok. teraz cały czas mam problem z img burn a mianowicie nie zakańcza płyty "finalising disk - Session Fixation Error Writing Lead Out".

nie wiem co zrobić bo robi mi tak z każdą płytą. Na początku wszystko szło dobrze a teraz mam takie coś. Nawet jak wypalam grę, która już wcześniej wypaliła się dobrze to jest to samo.

Czy może na to mieć wpływ mój windows 10? Na początku nagrywałem na win7, zrobiłęm update do 10 i nie pamiętam już czy na nowym os coś udało mi się wypalić.

Ostatnia edycja: Październik 15, 2015
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Mychabc

Mychabc Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Zielona Góra
    sprawdź sterowniki napędu i spróbuj zaktualizować. Ja na win7 nagrałem ok. 20 gier nie marnując ani jednej płyty, a po przejściu na Win10 3 z rzędu do kosza poszły. Okazało się że moja nagrywarka dziwnie działała z nowym systemem. Poszukaj sterowników w internecie lub spróbuj aktualizacji obecnych sterowników w menadżer urządzeń

Wczytywanie...

Poleć forum