1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wypalanie gier xgd2 na LT 3.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez filozof19932, Kwiecień 27, 2014.

1. filozof19932

filozof19932 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, dziś próbowałem wypalić Drivera San Francisco na LT 3.0 i działa, ale po chiwli wyskakuje błąd autoryzacji dysku. Mógłby ktoś podpowiedzieć jak wypalić starszą grę na to lt ? Z góry dziękuję :) pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Esse

Esse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Instalowałeś gre na dysku ?
    Jeżeli nie i wyskakuje ci błąd spróbuj metody MP3 FIX tzn.: puszczasz z pendraiva jakąś piosenkę możesz ją nawet wyciszyć ważne żeby było odtwarzanie i uruchamiasz grę ,możesz ją nawet z odtwarzaną mp3 zainstalować na dysk a potem przed każdym uruchomieniem gry puszczać mp3 i grać .

4. filozof19932

filozof19932 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gra zainstalowana i wyskakuje ten błąd, no dobrze, ale chodzi o to że gry na xgd3 chodzą mi normalnie i mogę je zainstalować, a z driverem jest problem

5. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie nagrywasz ihasem to bez mp3fixa xgd3 nie będzie chodzić po instalacji na dysk. Skasuj z dysku graj z płyty będzie chodzić, co do xgd2 nagrywasz po skanie abgx360. Jak nie grasz na xbox live nie musisz nawet XGD2 skanować abgx360.

Wczytywanie...

Poleć forum