1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wypalanie gier XGD3 - kilka pytań ;)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez StabiL, Lipiec 1, 2012.

1. StabiL

StabiL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, od razu zaznaczę, że nie to, żeby nie chciało mi się czytać, ale jest na internecie tego tak dużo, że po prostu zgupiałem i nic już nie wiem. Proszę więc o wyrozumiałość.

Zacznę może od początku, dawno temu kupiony został X360 Elite, z przeróbką, nie pamiętam jaką, wiem tylko, że miałem dwa napędy do xboxa. Gdy wyszedł lt 3.0, konsola została ponownie przerobiona, na oryginalnym napędzie Liteona. Został również wgrany Dash w wersji 14699. Stare wypalane gry działały, nowe nie. Wypalałem wszystko tak jak poprzednio, według kilku poradników, w tym tego:

http://ixcover.nets.pl/poradniki/XGD3.pdf

Teraz odkryłem tutorial na tej stronie, edycję 3 jak wypalać gry. Jednakże, są tam terminy, które niewiele mi mówią i wolę napisać nowy temat z z pytaniami i tak po kolei:

1. Żeby wypalić grę zabezpieczoną XGD3, muszę mieć nagrywarkę IHASEM?
    2. Jeśli nie, to co należy zrobić, żęby mi to działało?
    3. Czy każdą grę trzeba przepuszczać przez ten program ABGX360?
    4. Czy wersje dostępne na torr... czy gdziekolwiek już są spaczowane ?

Jak sobię coś przypomnę to jeszcze zapytam ;) :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    1.Nie trzeba mieć nagrywarki Lite-On z wyjątkiem 3 gier (Forza 4,Dragon's Dogma, Dirt Shotdown) bo mają dodatkowo zabezpieczenie CIV i będziesz mógł grać normalnie tylko po wypaleniu na nagrywarce Lite-On Ihas
    2.Jak nagrywasz w IMG Burn wystarczy że podczas nagrywania zaznaczysz opcję "truncate" (podczas dania na nagrywaj wyskoczy ci okienko z wyborem)
    3.Gry XGD3 i AP 2.5 trzeba, ponieważ program spat****e je na LT+ 3.0.Jednak dla pewności przepuszczać lepiej każdą grę, będziesz mógł wtedy sprawdzić czy obraz gry jest ok.
    4.Niektóre tak, niektóre nie.Jeżeli pisze że na LT+ 3.0 to znaczy że spatchowana.Jeżeli nie pisze to spaczuj sam.

4. madluxx

madluxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KATO
Wczytywanie...

Poleć forum