1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wypalanie gier!!!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sysiek, Kwiecień 3, 2008.

1. sysiek

sysiek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem.
    1.Pożyczyłem od kumpla gre (pirata) i chciałem ją sobie przegrać zrobiłem Clonem CD obraz płyty i potem chciałem go wypalić i spaliło mi płytke!!!Co mam zrobić??
    2.Jak się wypala ściągnięte gry bo kumpel mi mówił że tak coś trzeba zrobić żęby xbox je czytał ale nie wiem o co chodzi!!!!Co mam zrobić??
    Prosze o pomoc!!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. incubus

incubus V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ruda Śląska
    Odp: wypalanie gier!!!

Ech w sieci jak i na tym forum rowniez ,jest milion watków jak nagrac czy skopiowac gre tak trudno ruszyc troszke głową.Nawet sie niechce poczytac.

4. artur10a

artur10a Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odp: wypalanie gier!!!

Moze to pomoze:

http://x360iso.org/index.php?topic=585.0

Wczytywanie...

Poleć forum