1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wypalanie nowych gier.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez behemothxx, Kwiecień 9, 2012.

1. behemothxx

behemothxx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, jako że od dłuższego czasu, nic nie wypalałem na klocka, to wypadłem z obiegu w związku z tym, mam następujące pytania:
    1. Jaką nagrywarkę kupić, aby palić nowe gry? (wiem że liteon ihas, ale jaki model 124b,224b,324b... czym one się różnią?)
    2. Jeśli mam płytę główną na ATA, to jaką przejściówkę/kontroler SATA kupić aby działał mi na 100%.
    3. Czy niedługo, szykuje się nowa przeróbka kloca? Czy jeszcze opłaca się, przerabiać na lt 3.0?
    4. Czy mógłby ktoś mi podać, jakiś poradnik jak palić gry po nowemu, jak ustawić nagrywarkę i ogólnie wytłumaczył mi, jak to teraz się wszystko odbywa?

Wczytywanie...

Poleć forum