1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wypalanie Skyrim dubbing pl

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Velard, Luty 6, 2012.

1. Velard

Velard Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema mam taki problem : Zwykle normalnie wypalam sobie gry na płytkach Vakoss i działają. Teraz nagle ściągnąłem sobie Skyrima z dubbingiem i jak widzę nie ma pliku "dvd" jest tylko plik iso i folider "0800 Files" i teraz pytanie co zrobić?

A tak przy okazji by nie zakładać nowego tematu:
    Chciałem sobie nagrać grę Never Dead, niby wszystko ładnie poszło ale jak wkładam do napędu to jest tylko "Zagraj w grę" (bez obrazka) a gdy to włączam to czarny ekran i po chwili wyskakuje ta informacja o czystej ściereczce. Wypaliłem drugi raz i to samo.. Co jest grane??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Utwórz plik dvd w notatniku. Co do drugiego pytania - kwestia lt i dasha.

Wczytywanie...

Poleć forum