wypalanie

mathes0015

Użytkownik
Użytkownik
Witam chciałem zapytać jak nagrywać grę na płytę(chodzi mi o instrukcje od "a" do "z",jakimi programami) i która płytę radzicie kupować? czy raczej nie ma różnicy? i jest jakaś pewna stronka z grami gdzie można ściągać za free?

Pewnie było to pisane 1000 razy ale nie mam u siebie internetu żeby mieć czas to przeglądać dlatego też proszę o szybką odp. z góry thx
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Dział iso => Poradniki
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
właśnie było.miałeś czas napisać posta to chyba bedziesz miał czas poszukać.to nie boli:) a takie pytanie jak sie wie że to już jest na forum to tylko śmiecenie. pozdrawiam
 

Mario28

Użytkownik
Użytkownik
Noim kolego dział iso i po bólu!
 

alolile

Użytkownik
Użytkownik
No Ja wypalam programem:
Dvd Decrypter..

A jak chodzi o te płytki to moim zdaniem lepiej kupic Verbatim 8.5gb..
I tez zależy od tego ile gra zajmuje...


_____________________________________________________

Jak pomogłem to kliknij DZIĘKUJE..:)
 

rav189

Użytkownik
Użytkownik
Witam chciałem zapytać jak nagrywać grę na płytę(chodzi mi o instrukcje od "a" do "z",jakimi programami) i która płytę radzicie kupować? czy raczej nie ma różnicy? i jest jakaś pewna stronka z grami gdzie można ściągać za free?

Pewnie było to pisane 1000 razy ale nie mam u siebie internetu żeby mieć czas to przeglądać dlatego też proszę o szybką odp. z góry thx
YouTube - Wypalanie gry na xbox 360 cz.1 masz na youtube, no tam są 3 częśći, ale wszystko po kolei, jak sprawdzic czy masz nagrywarke przeznaczoną na dvd-dl, jakim programem nagrywac czy jak sprawdzać, skąd sciągać itp itd
 

skull09

Świeżak
Świeżak
ImgBurn fajnie sobie z tym radzi, ani jednej płyty mi nie zwaliło..

A, i koniecznie verbatimy.

Stron z grami jest pełno, wsumie z tego co się orientuje, to na stronach z linkami RS jest dość sporo gier, obczaj na google. (free xbox 360 games RS) (gry xbox 360 RS)

pzdr.
 

Dzajniak

Użytkownik
Użytkownik
'Szukaj' - Legendy mówią że on jednak działa ;)
 

Do góry Bottom