1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wypalarka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lepek46, Marzec 14, 2010.

1. lepek46

lepek46 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Nagrywarka PLEXTOR PX-880SA SATA SKLEP Wwa (950594375) - Aukcje internetowe Allegro
    Czy ta nagrywarka będzie dobra do wypalania gier na x'a?

2. Lotnik421 Xbox One

3. andri33333

andri33333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tej firmy jakoś nie kojarzę. Ja mam Asusa za 90zł nagrywa bardzo dobrze. Kolega ma Pioneera i Lite-On'a równie dobrze nagrywają. Moim zdaniem nie ma sensu wydawać 2x tyle.

4. gipadam86

gipadam86 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    jak ma mozliwosc nagrywania Dl to tak:)

5. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    NEC od Sony bardzo dobrze nagrywa płyty DL. Nigdy mnie nie zawiodła :) (chyba że jakaś plyta shit to wiadomo ze będą scinki na xbox'ie lub wogole nie odpali tak mialem dzisiaj z metro 2033 na płytach Emtec :/)

Wczytywanie...

Poleć forum