1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wypalenie Gierki - Pytanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubqq, Marzec 22, 2011.

1. kubqq

kubqq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Otóż za 3 lub 4 dni jade przerobić swoją konsolę XBOX 360 SLIM 4gb ściągnąłem z torrenta już sobie NFS Hot Pursuit. Wszystko niby ok, ale gdzieś czytałem że żeby nagrać grę na płytę trzeba mieć jakiś format pliku .iso lub dvd. ale jak wszystko mi się sciągneło posiadam pełno plików, a oto SS:

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

Moje pytanie brzmi:

Czy są to dobre pliki i musze je tylko w jakiś sposób skonwertować na .dvd lub .iso?
    Czy ktoś mógłby mi podać jakąś stronę z torrentami gier na xboxa?
    Jakie płyty kupować najlepiej na wypalanie tych gier?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

EDIT@

Jak ściągam teraz Tekkena 6 to jest plik .ISO
    a w NFS pełno plikow ;<

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kliknij prawym na ten przedostatni plik (nfshp360.rar) i kliknij Wypakuj tutaj. Powinno Ci wypakować .iso i .dvd. Potem przepuść obraz przez abgx360 (tutorial jak ustawić ten program znajdziesz na forum).

4. Daniel1979

Daniel1979 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    SCI
    hmmmm , ja mam pytanie.... jak bedziesz przerabiał konsole?? Jak na razie jedynie podmiana napędu , całkowicie nieopłacalne.....
    a i tak NFSHP Tobie nie ruszy , bo do uruchomienia potrzebuje dasha 12611 , a on wykrywa spoof napędu.
    Ja bym jednak poczekał jeszcze jakiś czas na firmware do Slimki , może w końcu wyjdzie.

Co do pytania , to pewnie ściągnołeś NFSHP z rozszeżeniem 000 , tego się już nie wypakowuje , to jest to samo co iso.

Wczytywanie...

Poleć forum