1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wypalenie obrazu gry (AC:B) na płyte + inne pytania

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Crack7495, Listopad 26, 2010.

1. Crack7495

Crack7495 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Czytając wszystkie wasze odpowiedzi myślałem, że rozwieją one moje wątpliwości. Jestem amatorem w tych sprawach, więc trudno się połapać w tym co piszecie, jakieś wgrywanie patch'y itp. Przedstawię Wam moją sytuacje i mam nadzieję, że uzyskam w pełni satysfakcjonująca mnie odpowiedź.
    Tydzień temu, zanim jeszcze wyszła nowa wersja LT+ czy jakiekolwiek inne patche, nie czytając żadnych informacji pobrałem NFS Hot Pursuit, wypaliłem na płytkę, wrzuciłem do konsoli i zaktualizowałem dash board na ten najnowszy 12611 (bodajże). Wiadomo, co się stało - zrypałem sprawę (szczególnie jako użytkownik xbox'a który gra tylko i wyłącznie offline). Posiadam napęd Lite-on, więc z tego co się doczytałem, konieczna jest w moim przypadku instalacja nowego FW LT Plus. Dziś o godzinie 15 jadę więc z xbox'em zaktualizować moją konsolę (w skłąd aktualizacji wchodzi właśnie wgranie nowego LT+) w miejscu gdzie ją przerabiałem.
    Teraz jak ma się sprawa dalej? Powiedzmy, że mam już w domu zaktualizowaną konsolę, pozostaje tylko wsadzić nagrany dysk z grą. Jednak ten etap (póki co) uważam za najtrudniejszy, nie chodzi o samo umieszczenie płyty w stacji dysków DVD a odpowiednie jej nagranie i posługiwanie się programem abgx360 1.0.4
    Pytanie:
    a) Chciałbym ściągnąć wersje AC:B "PL - napisy". Czy fakt, że nie gram w ogóle online (live), coś zmienia pod względem wersji która muszę pobrać? Czy w moim przypadku wystarczy obojętnie która wersja AC:B (napisy PL)?
    Pytanie a) bardziej zrozumiale: Czy mając zainstalowane najnowsze oprogramowanie LT+, jest różnica jaki obraz płyty z gry AC:B ściągnę?
    Czy po prostu wystarczy obojętnie jaki (sprawny) obraz płyty AC:B - Napisy PL

Po uzyskaniu odpowiedzi na pytanie a) ściągnąłem odpowiedni obraz płyty. Teraz mam pytanie dot. samemu programu abgx360 1.0.4
    Pytanie:
    b) Czy do abgx360 1.0.4 trzeba pobrać tzw. paczki "Wave"? Jeżeli tak to które?
    c) Rozumiem, że po instalacji programu, należy tylko w zakładce autofix zmienić na Level 3, i to wszystko? Trzeba wprowadzać jakieś inne zmiany w ustawieniach? A może ktoś posiada screen jak powinny wyglądać ustawienia do gier z AP 2.5?

Uproszczona i bardziej zrozumiałą wersja mojego problemu jak i moich pytań:
    Pytania:
    1. Mając już wgrany nowy LT+ nie obchodzi mnie już jaki obraz gry AC:B ściągam? Czy to wersja ENG czy napisy PL?
    2. Do tych nowych gier (np. AC:B) które paczki Wave należy ściągnąć a następnie wrzucić do folderu "StealthFiles"?
    3. Są jakieś zmiany w ustawieniach programu abgx360 1.0.4? (Level 3 ustawiało się również w poprzednich wersjach)
    4. Posiadając nowy LT+ trzeba patchować obrazy płyt, czy już nic nie trzeba robić?

Jak widzicie pytań nie jest dużo, przygotowałem 2 wersje, aby każdy mógł zrozumieć mój problem z jakim się "borykam" :) Odpowiadajcie na ten zestaw pytań na który Wam prościej ;) Z góry dziękuję!

Wczytywanie...