1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wypalona płyta na LT 2,0 Problem 03-08-00

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kacper-k48, Maj 30, 2013.

1. Kacper-k48

Kacper-k48 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    A, A
    Witam, mam xboxa z przeróbką LT 2,0, ściągnałem gre SSX, w nazwie torrenta był wpis [XGD3], ale gra zajmuje 7,29 GB więc teoretycznie jest to XGD2, sprawdziłem abgxem i nie było nic o topologii, więc juz byłem pewien, ze jest to XGD2, wypaliłem gre na płyte według poradnika na forum, wkładam gre do napędu i .... Nierozpoznany obraz błąd 03-08-00, wyłączyłem konsole, włączyłem i : dysk z różnymi materiałami. Wiecie co może być ?

Wczytywanie...

Poleć forum