1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wypożyczalnia gier konsolowych + gralnia ps3

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Prosperix, Maj 30, 2011.

1. Prosperix

Prosperix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wypożyczalnia Gier konsolowych i gralnia

Witam
    Czytałem tu gdzieś ze poszukujecie wypożyczalni i gralni...

W Katowicach jest coś na kształt wypożyczalni gier PS3,PS2,Xbox360 a do tego jest jeszcze gralnia
    (gdzie mozna pograć na konsoli ps 3 a facet dodatkowo do każdej godziny grania dodaje napoje gratis
    [produkty Coca Coli]) . Byłem zobaczyć i muszę powiedzieć ze punkt mnie zaskoczył - faktycznie jest tak jak opisałem.
    W "gralni" są gry typu fifa , crisis 2, battlefield 2 , medal of honor, dead space 2 i cos tam jeszcze
    (troche tego gosc ma - nie wszystko spamiętałem) a co do sklepu wypożyczalni to co prawda nie jest to wypożyczalnia
    w pełnym tego słowa znaczeniu ale gry finalnie kosztują tam od 1 zł do 10 zł za dzień grania (trzeba tylko dbać o gry,
    czyli oddac je w dobrym stanie). Jedyny minus to lokalizacja - lokal bardzo przyjemny , ale zeby tam trafic to
    sie trzeba troche namęczyć. Zresztą podaje niżej link do fac'a tam jest dokładny adres

Adres :

KOBAYASHI GAME POINT

Katowice
    Wodna 7
    pn-pt ok. 10-ok. 20
    sob od ok 10 do ok 13
    lub otwarcie w każdy dzień na telefon

gpkobayashi.blogspot.com

facebook.pl - Game Point Kobayashi

PS. Parking jest na miejscu

Odpowiadając na pytania na privie

Pytania

Nieźle, a można kupić gry czy tylko wypożyczenie wchodzi w grę (używki? jakie ceny?).
    Dojazd nie taki zły bo w sumie przy rondzie, gorzej z parkingiem w Katowicach znaleźć miejsce to niezły wyczyn.

Odpowiedzi

Te gry o których mowa zawsze trzeba kupic - dopiero przy zwrocie ma miejsce proces wypożyczenia
    Troche to skomplikowane na pierwszy rzut oka , ale finalnie jest to banalnie proste
    Przychodzisz do kobayashi - kupujesz - grasz w domu - gra Ci sie nudzi więc wracasz do Kobayashi - odsprzedajesz na takiej zasadzie
    [ kupiłeś grę w poniedziałek za 50 zł - grałeś przez trzy dni (czyli do środy) - wracasz do Kobayashi i mówisz ze chcesz ja odsprzedać - on tam sprawdza ile ja trzymałes w domu (czyli 3 dni) i zwraca Ci kasę czyli 44 zł ]
    Reasumując: zawsze grę kupujesz na własność za cenę podobną do innych w tego typu punktach, po czym gra Ci sie nudzi więc mu ją odsprzedajesz za cenę pomniejszoną o ilość dni, kiedy ja miałes w domu x cena wypożyczenia czyli w tym przypadku 2 zł na dzień .
    Zakup gry = 50
    Ilośc dni kiedy ją miałes w domu = 3
    Odsprzedajesz za = 50 - (3x2) = 44 zł
    Czyli finalnie grałeś w grę przez 3 dni i kosztowało Cię to 6 zł

Czyli niby wybuliłeś 50 zł a tak naprawdę 6 zł, bo gość Ci po 3 dniach 44 zł odda

P.S. Trzeba tylko tę grę co ja chcesz oddać/ odsprzedać miec w takim samym stanie jak w dniu w którym ją kupiłeś - czyli trzeba o nią dbać. Jak porysujesz to albo jej od Ciebie nie odkupi albo odkupi po obniżonej cenie
    P.P S. Co do parkingu - parking jest na miejscu (w odleglosci 10 metrów od tego punktu)- zarówno darmowy jak i płatny - czyli sa nawet 2 parkingi

P.P.P.S. gg do własciciela 5263385

2. Lotnik421 Xbox One

3. kevez

kevez Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    tu i tam
    fajna reklama, przyda sie

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    spoko ale czy jesli wezme gre za 50 zlotych to staje sie jej pelnoprawnym wlascicielem czy istnieje limit czasowy po ktorym musze te gre zwrocic do punktu ?

5. Prosperix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odpowiadając na pytania na privie

Pytania

Nieźle, a można kupić gry czy tylko wypożyczenie wchodzi w grę (używki? jakie ceny?).
    Dojazd nie taki zły bo w sumie przy rondzie, gorzej z parkingiem w Katowicach znaleźć miejsce to niezły wyczyn.

Odpowiedzi

Te gry o których mowa zawsze trzeba kupic - dopiero przy zwrocie ma miejsce proces wypożyczenia
    Troche to skomplikowane na pierwszy rzut oka , ale finalnie jest to banalnie proste
    Przychodzisz do kobayashi - kupujesz - grasz w domu - gra Ci sie nudzi więc wracasz do Kobayashi - odsprzedajesz na takiej zasadzie
    [ kupiłeś grę w poniedziałek za 50 zł - grałeś przez trzy dni (czyli do środy) - wracasz do Kobayashi i mówisz ze chcesz ja odsprzedać - on tam sprawdza ile ja trzymałes w domu (czyli 3 dni) i zwraca Ci kasę czyli 44 zł ]
    Reasumując: zawsze grę kupujesz na własność za cenę podobną do innych w tego typu punktach, po czym gra Ci sie nudzi więc mu ją odsprzedajesz za cenę pomniejszoną o ilość dni, kiedy ja miałes w domu x cena wypożyczenia czyli w tym przypadku 2 zł na dzień .
    Zakup gry = 50
    Ilośc dni kiedy ją miałes w domu = 3
    Odsprzedajesz za = 50 - (3x2) = 44 zł
    Czyli finalnie grałeś w grę przez 3 dni i kosztowało Cię to 6 zł

Czyli niby wybuliłeś 50 zł a tak naprawdę 6 zł, bo gość Ci po 3 dniach 44 zł odda

P.S. Trzeba tylko tę grę co ja chcesz oddać/ odsprzedać miec w takim samym stanie jak w dniu w którym ją kupiłeś - czyli trzeba o nią dbać. Jak porysujesz to albo jej od Ciebie nie odkupi albo odkupi po obniżonej cenie
    P.P S. Co do parkingu - parking jest na miejscu (w odleglosci 10 metrów od tego punktu)- zarówno darmowy jak i płatny - czyli sa nawet 2 parkingi

P.P.P.S. gg do własciciela 5263385

6. Prosperix

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak - kazdy kto kupi jest jej włascicielem do czasu kiedy zechce ja odsprzedać.
    Nie ma zatem limitów czasowych - ale w niektórych przypadkach opłaca się grę kupić potem ja w spokoju przejść w domu po czym jak się znudzi ja odsprzedać - bo przecież nie wszystkie gry są warte zachowywania ich na zawsze

7. Eagle696

Eagle696 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Fajna sprawa.

Zdarzają się gry które przechodzi się w 6-12h .
    Albo takie które świetnie wyglądają tylko na trailerach video.

Wczytywanie...