1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyprzedaż Xbox Live - dzień 5: seria Borderlands, Dishonored i inne do 67% taniej

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Krawol, Marzec 2, 2013.

1. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock

Poszukując rozrywki warto spojrzeć na kolejną jednodniową ofertę dostępną na Rynku Xbox LIVE.

Dziś, w przeciwieństwie do poprzednich dni, promocja nie obejmuje jednej serii, a kilka niepowiązanych ze sobą tytułów. Trzeba jednak powiedzieć, że jest w czym wybierać. Seria „Borderlands”, hit zeszłego roku – „Dishonored”, czy też „Red Dead Redemption” to tylko część propozycji wchodzących w skład dzisiejszej serii obniżek. Zakupy są tym bardziej atrakcyjne, że towarzyszą im niskie ceny.

Oferta ważna jest tylko dziś, a dostęp do niej mają wszyscy użytkownicy Xbox LIVE, nawet Ci z subskrypcją Silver.

Przypominamy, że nadal możecie skorzystać z trwającej do 4 marca promocji, w której czeka 8 mocno przecenionych produkcji. Spis wszystkich gier, których ceny zostaną obniżone w czasie trwania promocji, znajdziecie w tym wpisie.

Poniżej lista przecenionych dziś tytułów:

Batman: Arkham City – 59,99 zł

Borderlands – 49,99 zł

Borderlands 2 - 69,99 zł

Dead Island - 49,99 zł

Dishonored – 69,99 zł

Fable III – 79,99 zł

Fallout: New Vegas – 49,99 zł

Portal 2 – 59,99 zł

Red Dead Redemption – 69,99 zł

źródło: Wielka wyprzedaż w Xbox LIVE, dzień 5: seria Borderlands, Dishonored i inne do 67% taniej Ť polskilive.pl – Centrum Informacji o Xbox Live w Polsce

2. Lotnik421 Xbox One

3. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Świetna promocja w przeciwieństwie tego ... czegoś co było wczoraj. Ja już skusiłem się na RE6 I GRAW2. Akurat dzisiejsze gry mnie kompletnie nie interesują, ale ceny są naprawdę okazyjne.

4. OPTIM xD

OPTIM xD Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ŁDZ
    Chyba się skusze na ... Fallout: New Vegas – 49,99 zł :O

5. mantrex

mantrex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Grudziądz
    Ja się chyba skusze na Borderlands 2, bo podobno gra na długie godziny. Chociaż jednak się waham między AC:Relevations a właśnie Borderlands 2. Co bardziej polecacie?

6. Mohaa90

Mohaa90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Szczecin
    F:NV aż wstyd nie kupić za tak małę pieniądze, a w dodatku, że punkty M$ wychodzą jeszcze taniej więc płacąc punktami wyjdzie koło 40zł. ;)
    Myślę nad Borderlands 2 i chyba sie skuszę. ;)

7. Montes

Montes Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Grudziądz
    Moim zdaniem Borderlands 2 o wiele lepsze od AC: Revelations.

Grałem na PC w Borderlands 2 i także się zastanawiam czy nie kupić...

8. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
  9. WerJar

WerJar Banned

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódz
    hmm, jestem ciekaw po prostu może się też skuszę na jakąś grę? ale musi być to dobry tytuł :D

10. bartas225

bartas225 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Fajnie, Portal 2 se wziąłem. Warto dodać, że z angielskiego konta wyniosło mnie to ok. 40 zł :)

11. iNapa

iNapa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam konto na UK i kiedy chce kupić Dirt 2 za MSP wyskakuje mi info że gra nie jest dostępna z mojej lokalizacji:( Ktoś ma jakiś pomysł? Max Payne pobrał normalnie...

Wczytywanie...

Poleć forum