1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wyrywanie nowego firmware problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez huball, Listopad 11, 2011.

1. huball

huball Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Zamierzałem wgrać do swojego xboxa lt2.0. I tu mam mały problem. Wygląda na to że napęd DVD jest Liteon 83859c, a klucz który otrzymałem do niego po wgraniu do JungleFlasher pokazuje rev74850c, czy to jest możliwe? Lite_cfw z otrzymanej paczki z kluczem też pokazuje rev 74850c.

2. Lotnik421 Xbox One

3. surferj24

surferj24 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gotham City
    moze to klucz nie od tego napedu ?

4. sirtox

sirtox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Czarna B.
    Wydaje mi sie że Liteon 83859c to jest też 74850c cała nazwa będzie Liteon 83859c-74850c . ja na przykład mam Philips & Lite-on DG-16D2S fw. 74850C: 2 kabelki - żółte

5. huball

huball Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak narazie wychodzi, że to klucz od innego napędu. Po wgraniu lite_cfw (czyli jak dobrze rozumiem jest to nie przerobione firmware) z paczki którą otrzymałem gry oryginalne widzi jako dvd.

Czy ktoś ma jakiś pomysł na to żebym mógł się upewnić czy to faktycznie zły klucz?

Płytę dvd z filmem odczytuje.

Wczytywanie...

Poleć forum