1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyskakujący błąd przy poprawnie nagranych grach.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kozacch, Wrzesień 27, 2013.

1. kozacch

kozacch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema!

Mam problem z poprawnym działaniem gier. W tym przypadku z FIFA 14. Grę nagrałem IHas 124B, z przeróbką frimeware (zgodnie z tym poradnikiem : X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl), przy pomocy programu IMGBurn z predkością 2.4, wyłączonym OPC, płyta Verbatim. Nagrywanie poszło bez problemu do 100%, weryfikacja również 100%.

Podczas gry, nagle wyskakuje mi błąd, abym wyczyścił płytkę ściereczka-znany wiekszości komunikat. Otóż to robię i dalej wyskakuje to samo. Podczas próby instalacji gry na dysk konsoli, problem pojawił się po 30 % i przerwało instalacje. Nie mam pomysłu co zrobić by gra działała normalnie.

konsola:
    Przeróbka LT 3.0
    Najnowsza aktualizacja ze strony :support.xbox

Nadmieniam, że nagrywarka Ihas jest nóweczka.

Pozdrawiam Michał

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomaspb

tomaspb Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zrób wszystko tak jak zrobiłeś tylko włączonym OPC powinno być OK

4. kozacch

kozacch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Za pierwszym podejściem nagrywalem z OPC i przy weryfikacji ok. 50% wyskoczyl error i/o

5. adamski32

adamski32 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Fifa 14 PL - nie trafiłem jeszcze na obraz dobrze przerobiony który normalnie hula.

Wczytywanie...

Poleć forum