1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyskakuje brak Golda, a kupione.

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez Pankiew, Styczeń 24, 2016.

1. Pankiew

Pankiew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Cześć. Chłopy (i Panie) mam problem. Na początku stycznia przedłużyłem sobie golda, bo stary wygasł. Kod kupiony na allegro 12+1 miesiąc. Kod dodany, wyskoczyło, że wszystko ok. Sprawdzam na swoim koncie i pisze że mam ważne do lutego 2017. Czyli dobrze.
    Gram sobie w Battlefielda i wyskakuje mi po paru godzinach, że muszę kupić Golda aby grać dalej. Wkurzyłem się, sprawdziłem swoje konto i wszystko dobrze pisze, że do 2017 roku ważne. Wyłączyłem konsolę sądząc, że to awaria Battlefielda, bo włączyłem WOTa i mogłem grać normalnie.
    Później ta sama sytuacja kilka razy się powtórzyła.
    Ma ktoś tak samo albo miał? Pisać co Microsoftu co się odwala?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Na początek to usuń i pobierz konto na konsoli. (odśwież)

4. Pankiew

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Ok, zrobione po testuje i zobaczę, ale już widzę, że z tabelki po prawej stronie, na starcie widnieje okienko "odnów konto Xbox Live Gold".
    Jak wejdę w subskrypcję to piszę, że mam konto do 22.02.2017. Po testach napiszę, czy nie wywali.

5. Pankiew

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Wynik po testach: Bez zmian, dalej mi wyskakuje w trakcie gry, żebym wykupił Golda... tak mniej więcej po 1-1,5h gry

6. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Problem tylko w tej jednej grze ?

7. Pankiew

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Na razie tak... w inne gry internetowe nie gram.
    Mam problem z Neozdradą z synchronizacją i wywala mnie z WOTA jak gram. W battlefieldzie nie miałem problemu takiego.

PS: Chciałem napisać na support ale tam wszędzie pisze, że trzeba znać angielski, a ja tak troche na bakier z tym, bardziej szprecham jak po angielsku mówię, czy piszę. Trzeba się zacząć uczyć i tego języka, bardziej przydatny od szwabskiego.

PS: Jest jakiś support gdzie mi odpowiedzą po Polsku?

Ostatnia edycja: Styczeń 26, 2016
  8. BialyGTi

BialyGTi Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Niema po polsku jedynie infolinia przez tel. Jak nie umiesz angielskiego to w translator i jedziesz wiele ludzi tak pisze do supportu i się dogadują.

9. MolKiller

MolKiller Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rybnik
    Jak zadzwonisz to pogadasz po polsku. Mozesz tez zostawic zgloszenie z prosba o telefon i oddzwonia i tez byl to Polak

Wysłane z mojego W6500 przy użyciu Tapatalka

10. Pankiew

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Jakby ktoś miał jeszcze w przyszłości z tym problem to piszę rozwiązanie.
    Support rozłożył ręce i nie widział dlaczego tak się dzieje. Kazali przywrócić konsolę do ustawień fabrycznych co nic nie dało.
    Dopiero ostatnia aktualizacja konsoli co była jakiś tydzień? temu spowodowała, że przestał mi się ten komunikat o braku wykupionej subskrypcji pokazywać.
    Przepraszam, że tak późno pisze o rozwiązaniu problemu.
    Pozdrawiam

piratella lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum