1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wysłać zepsutą konsolę do Microsoftu czy naprawić 3Rod? Problem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Qbala12, Październik 30, 2008.

1. Qbala12

Qbala12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Witam mam podobny problem z 3ROD. Mam konsole z 2006 roku (bez dysku) przerobioną , posiada plombę i 3ROD;(Nie wiem co mi się bardziej opłaca odflashować konsolę i wysłanie jej do Microsoftu.Biorąc pod uwagę ,że z powrotem dostane nową z 2008 roku z nieprzerabianym lite onem. Czy naprawa 3ROD za 150 zł (lutowanie GPU).Czekać aż będzie można flashować lite ony i wysłać moją konsolę na gwarancję Microsoftu(fajnie byłoby mieć falcona 65nm ;) czy naprawić 3ROD. Podawajcie swoje wszystkie propozycje
    koszty:
    Odflash - 60 zł
    Naprawa 3ROD - 150 zł

P.S: konsolę muszę mieć przerobioną ;)
    mieszkam w Bydgoszczy...
    z góry przepraszam jak źle umieściłem posta ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. spike200

spike200 Memento Mori V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    81
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Krk
    Odp: Wysłać zepsutą konsolę do Microsoftu czy naprawić 3Rod? Problem

Jeśli odeślesz do m$ to mogą cię wykryć i kazać ci zapłacić ~500zł a jeśli jednak ci się jakoś uda to odeślą lite-ona.

Sprawdź jaki masz kod błędu:
    http://x360iso.org/inne/t987/

Jeśli będzie to odklejenie gpu od płyty to nie pozostaje nic innego jak reballing w serwisie, nie daj się nabrać na xclampy i inne bezsensowne zabiegi.

Wczytywanie...

Poleć forum