1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wysłka konsoli- kurier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez smir, Sierpień 27, 2010.

1. smir

smir Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Właśnie zgłosiłem konsolę do naprawy i czekam na etykietkę do naklejenia na paczkę. i mam kilka pytań:
    1. Jak długo będę czekał na naklejkę i w jaki sposób ją dostarczą(poczta, kurier)
    2. Mieszkam w małej miejscowości gdzie mam dostarczyć paczkę z konsolą.
    3 Czy za pudło do wysyłki muszę sam sobie zapłacić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Atelion

Atelion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    2. Jeśli to kurier to przyjedzie do ciebie do chaty chyba ze to jakis dzwiny kurier.
    3. Masz to w jakikolwiek karton zapakowac.

4. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Kurier do ciebie przyjedzie do mnie przyjechał z firmy UPS konsole pakujesz w pudełko byle jakie aby się zmieściło i tylko konsole ! kurier powinien wpaść po konsole w ciągu 2 dni

5. D3vill

D3vill Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Pamiętaj o zapakowaniu konsoli w pudełko inne niż orginalne ... już ci go nie zwrócą

6. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    naklejke da ci kurier
    będzie u ciebie w ciagu 2 dni
    wczesniej powinien zadzwonić i sie umówić na odbiór sprzetu
    pudełko sam sobie zorganizuj ,ja miałem np. po soku :)
    sama konsole spakuj bez dysku i innego osprzetu
    wyciąg płytke z napedu

7. maspex

maspex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sopot / Mazury
    Kurier sam nie przyjedzie, musisz zadzwonic do UPS i podac tracking number podany na naklejce od MS, Pani przez telefon powie Ci dokladnie kiedy masz sie go spodziewać, jakbyś zadzwonił dzisiaj popołudniu to byś miał jutro pewnie,a tak zostaje poniedziałek - spodziewaj się go w poniedziałek.

8. Atelion

Atelion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To co to za sok był ? o_O

9. maspex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sopot / Mazury
    Normalnie...po 12 paku Heinekena z marketu zostaje karton :D Po soku :p

10. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    powoli dzieci. Jesli chodzi o wysylke konsoli na gwarancje sa 2 opcje:
    1. MS sam przysyla do Ciebie kuriera ale nie masz wplywu na dokladny dzien i godzine przyjazdu kuriera. Kurier przywozi ze soba list przewozowy i odbiera od Ciebie konsole. W twoim interesie jest tylko ja zapakowac.
    2. Konsultant MS wysyla do ciebie list przewozowy a Ty dzwonisz do kuriera, umawiasz sie na konkretny dzien i godzine. Jak przyjedzie musisz mu dac wydrukowany list przewozowy ktory dostales na maila.

Wysylki na gwarancje ida przez UPS i to oni rozwoza paczki i z nimi trzeba sie kontaktowac.

11. smir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czyli że pakuje konsole do jakiegoś pudełka. Przyjeżdża kurier z naklejka nakjela na paczkę i ją bierze? Sorki za lekki syf ale jestem zielony oto e mail od m$
    Numer Referencyjny Klienta: 1137817304

Serdecznie dziekujemy za dokonanie zlecenia naprawy w Centrum Obslugi Klienta Xbox.

Jezeli zdecydowaliscie sie Panstwo na elektroniczny list przewozowy wyslany droga e-mailowa (Email Label), powinniscie go Panstwo otrzymac w przeciagu najblizszych 24 godzin.

· W przypadku nie otrzymania wiadomosci email z zalaczonym listem przewozowym w przeciagu 24 godzin, prosimy o sprawdzenie folderu Spam.

· Potrzebujesz pomocy dotyczacej drukowania etykiety elektronicznej? Jesli lacze etykiety elektronicznej jest zakonczone znakami "%3D", zamien je na znak "=". Powinno to umozliwic wydrukowanie etykiety.

· Jezeli nie otrzymali Panstwo elektronicznego listu przewozowego , prosimy o ponowny kontakt z Serwisem Xbox w celu sprawdzenia poprawnosci adresu emailowego lub wyboru alternatywnej opcji otrzymania listu przewozowego.

Jezeli zdecydowaliscie sie Panstwo na otrzymanie listu przewozowego bezposrednio od kuriera odbior przesylki zajmie 1 do 3 dni roboczych. Prosimy spakowac konsole aby byla gotowa do odbioru. Kurier firmy UPS zglosi sie po przesylke na ktora naklei list przewozowy. Jezeli nie bedzie Panstwa w domu, kurier pozostawi list przewozowy w skrzynce pocztowej.

Aby skontaktowac sie z UPS i umowic na odebranie konsoli prosimy o dowiedzenie nastepujacej strony internetowej:

UPS: Znajdź lokalizację UPS

WAZNE: Aby zlozyc zamowienie odbioru droga online prosimy uzyc numer referencyjny listu przewozowego.

Konsole nalezy odpowiednio zapakowac w neutralny karton i zabezpieczyc na czas transportu do Serwisu. Prosimy o nie uzywanie oryginalnego opakowania od konsoli Xbox360, gdyz nie zostanie ono zwrocone.

WAZNE PUNKTY, KTORE NALEZY PRZESTRZEGAC:

· Jesli konsola posiada dysk twardy, prosimy go odlaczyc (tylko Xbox 360). Dokladne instrukcje jak tego dokonac znajduja sie na stronie internetowej: Konsola Xbox 360: jak podłączyć lub wyjąć dysk twardy konsoli Xbox 360

· Jesli panel przedni zostal wymieniony, prosimy o zastapienie go panelem standardowym. Dokladne instrukcje znajduja sie na stronie internetowej: Konsola Xbox 360: jak wyjąć lub wymienić panel przedni konsoli Xbox 360

· Prosimy o wyjecie dysku z napedu konsoli. Dokladne instrukcje znajduja sie na stronie internetowej: Help and Support oraz Ręczne wysuwanie szuflady napędu konsoli Xbox 360.

· Prosimy o nie umieszczanie na przesylce tresci typu XBOX lub Microsoft.

· Prosimy o nie wysylanie zadnych plyt, dysków twardych, kabli AV, kontrolerów ani zadnych innych akcesoriów do konsoli Xbox, chyba ze zostana Panstwo inaczej poinstruowani przez Agenta Obslugi Klienta Xbox.

Gdy konsola zostanie juz wyslana otrzymaja Panstwo emaila z informacja, gdy dotrze ona do naszego centrum naprawczego.

Monitorowanie stanu naprawy:

· Aby sprawdzic status swojej naprawy prosimy wejsc na strone Xbox.com | Official Xbox 360 | Customer Support , nastepnie kliknac "sprawdz status swojej naprawy".

· Prosimy wpisac numer sprawy oraz kod pocztowy i kliknac na przeslij.

* Jesli nie posiadaja Panstwo kodu pocztowego, prosimy wpisac "0" w przeznaczonym do tego polu, aby moc sprawdic status naprawy.

Zmiana adresu:

· Zmiana adresu zwrotnego jest mozliwa jedynie przed wyslaniem konsoli do Serwisu. Wszelkie zmiany adresu po zlozeniu zlecenia nie sa mozliwe.

12. maspex

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sopot / Mazury
    od MS dostajesz dwa maile..jeden taki,drugi przychodzi pozniej(u mnie 30min) z labelem do wydrukowania od:MICROSOFT EUROPE REPAIR GMBH temat: Doręczenie etykiet UPS, 1Z..............

13. smir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale ja wybrałem że label mają mi dostarczyć czyli że nie będę drukował

14. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
  15. smir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czyli że przysyłają mi e-maila(którego do teraz nie dostałem) drukuje naklejkę pakuje konsole w pudło przyklejam naklejkę przyjeżdża kurier i odbiera ode mnie paczkę?

16. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie tak jak napisałeś.

17. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Jest taki ładny temat na forum i jeszcze nikt go tu nie dał
    KLIK

18. smir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tzn kurier sam przyjedzie czy muszę dzwonić do niego> a po za tym email z labelem nie doszedł wydaje mi się że oni mi przyślą kurierem tą naklejkę adresową i kurier od razu zabierze moją paczkę z konsolą

19. smir

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  20. bembenos

bembenos V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    51
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja proponuje zadzwonić do M$ i zapytać się ich a nie nas. Nie jesteśmy jasnowidzami.

Wczytywanie...

Poleć forum