1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyśmienita sprzedaż Xboksa 360 w Polsce!

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Styczeń 29, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pod koniec zeszłego roku gracze prawie z całego świat zasmakowali w nowej generacji, jednak według sieci sklepów Komputronik oraz NeoNet na naszym podwórku najbardziej popularnym urządzeniem był sprzęt Microsoftu! Zaskoczeni?

Według danych sprzedażowych sieci detalicznych w Polsce ostatni kwartał 2013 roku był bardzo przyjazny dla Xboksa 360. W grudniu konsumenci ponownie zainteresowali się konsolami, co na pewno nie jest dla nas wielkim zaskoczeniem, ponieważ w sklepach zadebiutowali w tym czasie przedstawiciele nowej generacji. Jednak w Polsce najlepiej sprzedającym się urządzeniem w kategorii RTV był Xboks 360. W tej sprawie postanowili wypowiedzieć się przedstawiciele sieci Komputronik i NeoNet:

Zaskoczeni? Myślę, że ta sytuacja była do przewidzenia. Gracze oczekują gier, a biblioteka Xboksa 360 zadowoli graczy z różnych środowisk. ​

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ciekawe ile % osób zakupiło konsolę po to, aby ją przerobić... :)

@down
    Może trochę źle się wyraziłem.
    Chodziło mi o to, że ludzie wolą kupować X360 bo łatwo go przerobić i grać na piratach.

1 osoba to lubi.
  4. Angel_

Angel_ Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bristol
    A na przerobiona mozna sciagac gry z live?;)

5. fkrsz

fkrsz Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tomaszów Mazowiecki
    A powie ktoś jaka to tak naprawdę wersja konsoli po prawo ?

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 6030X przy użyciu Tapatalka

6. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    up slim bez wyjscia SPDIF

7. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Xbox 360 E Slim.

A co do tematu, to myślę, że jak XO wejdzie na nasz rynek, to równie dobrze i/lub nawet lepiej będzie się sprzedawać :)

1 osoba to lubi.
  8. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli da się go przerobić, to tak :)

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

9. Testtest2

Testtest2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    To jest właśnie najzabawniejsze. Obie konsole sprzedały się w prawie identycznej liczbie. Jednak PS3 jest prawie nie przerabialne, a X360 mogę śmiało stwierdzić że co drugi (co najmniej) jest/był przerobiony w jakiś sposób ....

Ciekawe ile X360 by się sprzedało jakby nie było możliwości przerobienia konsoli ;)

Ps. Sam jestem ofiarą marketingu (i swojej głupoty) która gra na nie przerobionej konsoli od 2006 roku. O dziwo jednej i tej samej.

Tylko i wyłącznie jak da się ją przerobić.

10. Zią41

Zią41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Częstochowa
    Może dlatego że szło i idzie kupić nowego Slima 4GB z Kinectem i grami za 800zł nowego w sklepie z gwarancją?

11. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    70% konsol z rgh hehe

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

12. nemesis48s

nemesis48s Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    radom
    Ale paskudny ten nowy xbox 360 starszy slim dużo ładniejszy .Co do tematu to myślę że x360 sprzedaję się lepiej bo jest tańszy niż w tamtym roku a kinect nie miał z tym raczej nic wspólnego

13. loot2012

loot2012 Banned Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łódź
    Nie ma się co dziwić skoro używane i przerobione xboxy kosztują około 500 zł najtańsza konsola, gdzie ps3 700zł kosztuje. Nie wiem ile kosztuje przerobienie ps3 ale przerobienie xboxa to nie są duże pieniądze.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

14. Grzehooo

Grzehooo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź, Poland, Poland
    Przeróbki są chodliwe, ale może sami panowie co mają w stpoce info o RGH i lt się wypowiedzą, czy nowe wersje płyty głównej X360 są takie łatwe do przerobienia. Z tego co około rok temu się dowiadywałem nie wszystkie konsole mogą być modyfikowane(w łatwy sposób).
    a mnie zastanawia ile osób poleciało na tzw XOne design, czy może część tej sprzedaży poszła właśnie dlatego, że ktoś powiedział że jest nowy X a u nas nowym X jest X360 E.
    Co do wyglądy X360E to nie przypadł mi do gustu i nie widzę sensu kupowania tego urządzenia. bardziej podobał mi się zwykły slim w wersji Piano black.

15. MrDynamite13

MrDynamite13 Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    @Grzehooo
    Oto jestem :D
    Jak już wcześniej parę nie do in formowanych osób wspomniała, dużymi zaletami Xboxa są łatwa przerabialność(Modele sprzed 2012 przetabiasz za 40-60zl, a modele do jesieni 2013 za 100-120zl (są ze dwa modele, które nadal bodajże nie maja pełnoprawnych obejść)), oraz cena (500zl za Xboxa? Po co komu teraz PS2!?) która rekompensowana jest kontem GOLD. Jeżeli nie wybierzemy opcji piracenia, zachętą stają się tańsze, czasem nawet o 100zl gry (LIVE GOLD można mieć nawet za 8-10zl miesięcznie. To tańsze niż prenumerata CD-Action!)

Same zalety, a wiec kłócić się można exclusive'ami(Boże, nie wiem jak się pisze... :D), gdyż mam wielu znajomych którzy poszli za Xboxem dla Forzy i Halo, oraz za PSem dla innych pozycji (Uncharted?).

PS3 jest niemalże nie przerabialne (stare wersje softu, tylko. Zabezpieczenia są podobne jak w PSP i do informowani wiedzą, że na PSP nie trzeba już przerabiać, a gry są "oryginałami" pół-krwi, lecz w PS3 ten system obrony może być podniesiony do kwadratu, ze względu na moc obliczeniową)

P.S. Pożądny RGH u kogoś to koszt 150-200 zł wyłączający konsolę z możliwości korzystania z netu. Zdziwlibyście się, jak mało osób interesuje RGH. (koszt płytki to 6-7zł! Czego tu żałować?)

A więc Xklocek wygrywa olbrzymią różnicą ceny:
    +Konsola 200zl tańsza
    +Gry za 10zl
    +Olbrzymia ilość dzieci grających w FPSy(Można się ponabijać)
    +Oryginały 20->100zl tańsze.
    +System sieciowy Xboxa jest bardziej zamknięty = mniej cheaterów (Tak! Na konsoli możesz mieć WH i AimBoty!)

-Abonament(8zl miesięcznie!)
    -Niekompatybilność z dużą ilością kontrolerów(głównie kierownice)
    -Przerobienie nowych konsol to ok.100zl(I tak przerobiona tańsza od PS3)

Wysłane z mojego Galaxy S3 int. przy użyciu tapatalk

16. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Może ja cię źle rozumiem, ale mając RGH nie musisz żadnych "płytek" kupować..

I nie wiem kto ci przerobi najnowszy model za ok. 100 zł. Chodzi mi o LT, bo RGH to za jakieś 150 zł (może trochę więcej) da się zrobić.

Wczytywanie...

Poleć forum