1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyśmienite zainteresowanie GTA Online - Rockstar świętuje

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 10, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Pomimo licznych problemów z serwerami i całą chmarą oszustów sieciowa zabawa w Grand Theft Auto V okazała się ogromnym sukcesem. W tej sprawie postanowił wypowiedzieć się Strauss Zelnick, dyrektor wykonawczy Take-Two, który nie kryje zachwytu nad kolejnym osiągnięciem produkcji Rockstar.

Jak się okazuje gracze bardzo chętnie tworzą swoje postacie i próbują wykonywać sieciowe zadania w Los Santos. Według danych zebranych przez Rockstar 70% graczy, którzy kupili GTA V i jednocześnie posiadający stały dostęp do Internetu postanowiło zagrać w GTA Online. Dzięki tak ogromnemu zainteresowaniu uniwersum ciągle się rozwija i twórcy nie widzą przeszkód, aby stale ulepszać i dodawać nową zawartość do tego dzieła.

Trzeba przy tym zaznaczyć, że przez lata zmieniła się sama polityka firmy. Kiedyś autorzy musieli zbierać pieniądze na każdy kolejny projekt, natomiast teraz produkcje generują stałe zyski, dlatego w korporacji nikt nie musi martwić się o dolary, a twórcy w spokoju pracują nad tytułami.

Na zakończenie warto przypomnieć, że w lutym bieżącego roku do sklepów trafiło już 32,5 miliona egzemplarzy Grand Theft Auto V, a gra przez 3 dni zarobiła miliard dolarów.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ciekawe jak oni to policzyli? gta online odrzuca i nudzi w expresowym tempie.

1 osoba to lubi.
  4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Jak się gra samemu, to tak jest. I nie wiem czemu się dziwisz. Myślisz, że każdy jest jak Ty?

5. Krawol

Krawol Banned Użytkownik

Polubienia:
    114
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa | Otwock
    mi się nie nudziła jak miałem golda :D a teraz nie chce mi się kupić :)
    tyle fur nakupiłem, 100 lvl wbiłem a nadal się nie nudzi

podoba mi się to że dodają za free DLC

6. kolosz

kolosz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    auto aim zabilo cala przyjemnosc w gta online.

7. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Dla mnie trochę źle to zrobili. Powinno być coś w stylu "segregacji rasowej", tj. serwer przydziela graczy z takim samym lvl. Tak jak jest teraz: zawalam 6km po auto dla Simeona, jestem już na dokach a tu mi jakiś cwaniaczek wyskakuje i zabija z maszynówy. Ledwo co uzbierałem na najtańszy dom. Na dodatek bronie są strasznie drogie i giełda nie działa (tak to bym miał miliony). Czasem jest tak że wszystkich wywala z serwa i sobię samu siedzę (i tak jest lepiej).

Wysłane z mojego Ace 2 przy użyciu Tapatalka

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1232
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To zła wiadomość, jeżeli są aż tak zadowoleni to może się okazać że następne GTA będzie jak COD czy BF z fabułą na 5h i resztę czasu zainwestują w Online. Już w V widać masę braków jak napady na banki których niema, a sorry są 3 .

Ps. Segregacja lvl powinna być w każdej grze.

9. fazarro

fazarro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ha ha ha, jaka perfidna manipulacja.

ciekawe czemu nie podają ilu z nich wraca do grania online w gta v? :)

1 osoba to lubi.
  10. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1232
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W mediach to standard, powiedzą ci że 90% polaków jest że przystąpieniem do obowiązkowej kastracji kotów a nie podadzą z jakiej liczby to policzyli, pużniej się okazuje że zapytali 6 osób z domu wariatów.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum