1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wysoki ping na xbox360, niski na laptopie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stavrozz, Maj 16, 2015.

1. stavrozz

stavrozz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem, z którym borykam się od kilku tygodni: Nie mogę grać on-line w fife 15, na początku myślałem, że to może serwery EA czy coś ale zacząłem drążyć temat i doszedłem do tego, że nie mogę grać z powodu wysokiego pingu.

Chciałbym zaznaczyć, że miesiąc temu grałem bez problemu ale ostatnio chciałem zagrać i niestety...

Przez kilka ostatnich dni próbowałem różnych rzeczy, m.in:
    -podłączałem Xboxa do routera kablem (ping 178 ale dalej rozłącza połączenie),
    -zmieniałem adresy ip na routerze na statyczne,
    -otwierałem porty 80, 88, 3074, 53 itd,
    -zresetowałem cache na konsoli, -
    -zresetowałem ustawienia routera,
    niestety bez rezultatów,

Router TP-Link TL-WR740N, laptop i konsola chodzą na wi-fi i znajdują się w tym samym pomieszczeniu co router w odległości jakieś 4m.
    Ping na laptopie wychodzi w zależności od stron między 22 a 45ms natomiast na Xboxie 185ms.
    Na teście połączenia XBOX prędkości rzędu 12MB/5MB internet od operatora kablowego.

Czy miał ktoś podobny problem lub zna rozwiązanie, z góry dzięki za pomoc

Wczytywanie...

Poleć forum