1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wysokie temperatury

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez bololabich, Maj 19, 2013.

1. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam jaspera ale ma on takie same temperatury jak falcon który się zjarał, czy jest się czym obawiać? Nie chcę piątego w życiu zjaranego x360.... Wszystko widać na foto.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ustaw target temp w najnowszym DL i xbox bedzie starał się je utrzymać. Ja mam co prawda na coronie 65,68,65

Inna sprawa ze u CIebie temperatury są ok:)

4. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jak ok to dobrze zawsze lepiej się upewnić

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Temperatury są OK.
    Zawsze można spróbować zbić, najlepiej w dl ustwić target temp i konsola będzie utrzymywała zadaną temperature, zbić tak żeby konsola nie chodziła jak odkurzacz. :)

Wysłane z mojego ST27i za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum