Wysokie zainteresowanie This War of Mine: The Little Ones. Koszty produkcji zwrócone przed premierą!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl



This War of Mine: The Little Ones to kolejny sukces rodzimego studia. Twórcy z 11 bit studios potwierdzili, że gra cieszy się na nowych platformach bardzo wysokim zainteresowaniem i dzięki temu wydatki na stworzenie pozycji zwróciły się już przed premierą.

Takie informacje zawsze cieszą. Grzegorz Miechowski – prezes 11 bit studios – potwierdził wysokie zainteresowanie produkcją przed premierą. Liczba zamówień przedpremierowych osiągnęła wystarczający poziom, by pokryć wydatki na stworzenie produkcji:

"Sprzedaż pre-orderów przekroczyła nasze oczekiwania jak również szacunki przygotowane przez Deep Silver. To dobry prognostyk jeśli chodzi o możliwą sprzedaż w okresie popremierowym. Przychody z przedsprzedaży "TWoM:TLO" już pokryły nasze wydatki na stworzenie gry."
Jest to bardzo przyjemna wiadomość, która pokazuje, że deweloperzy osiągnęli kolejny sukces. Tym razem opowieść o wojnie chętnie nabyli gracze na konsolach i bez wątpienia twórcy mogą świętować.

Warto jednak zaznaczyć, że gra może wkrótce otrzymać rozszerzenie – Miechowski dodał, że pod względem technicznym zespół jest gotowy na rozszerzenie, ale jeszcze wszystkie szczegóły muszą zostać ustalone:

"Od strony technicznej jesteśmy gotowi, żeby takie DLC wypuścić bardzo szybko. Szczegóły musimy jednak ustalić z naszym partnerem"

 

Krakoos

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Dla mnie pozycja obowiązkowa. Już się nie mogę doczekać.
 

ArturM05Pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Grałem na PC. Genialna gra!!


Tapnięte z iPhone 6s bo mnie ku**a stać!
 

Do góry Bottom