1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wystartowała beta Doom. Zobaczcie dynamiczną rozgrywkę

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 1, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Szczęśliwcy od dzisiaj mogą sprawdzać najnowszą produkcję id Software, więc w Sieci pojawiają się obszerne materiały przedstawiające rozgrywkę. Gra zapowiada się na dynamiczną ucztę dla fanów między innymi Unreal Tournament.

id Software kilkukrotnie zapowiadało, że w przypadku Doom (2016) możemy liczyć na długą i wymagającą historię, ale nie możemy zapomnieć o trybie sieciowym. Deweloperzy małymi krokami prezentują poszczególne elementy multiplayera, a od dzisiaj zainteresowani mogą wypróbować zmagania.

Autorzy niestety nie zdecydowali się na otwarte testy, a tylko osoby posiadające kod mogą wypróbować pozycję. Zmagania rozpoczęły się dzisiaj o godzinie 4:00, a zakończą się w poniedziałek.

W wydarzeniu gracze mogą wypróbować dwie mapy (Fala Gorąca i Świętokradztwo) oraz dwa tryby rozgrywki (DM 6 vs. 6 oraz Wojenna Ścieżka). Studio postanowiło dodać do zabawy demona (Upiór), w którego wcielą się zainteresowani. Podczas zmagań zawodnicy wykorzystają następujące bronie: wyrzutnia rakiet, karabin plazmowy, superstrzelba, karabin wirowy, działko statyczne, ciężki karabin szturmowy i miotacz błyskawic oraz granat odłamkowy, osobisty teleporter, granat wysysający oraz działko Gaussa (super broń).

Poniżej możecie spojrzeć na spory materiał, na którym gracz przedstawia rozgrywkę oraz personalizację postaci.

2. Lotnik421 Xbox One

3. jack_redrum

jack_redrum Banned Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
  4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Najgorsza gra jaką widzialem na obecną generacje. Dubbing masakra, grafika dramat, klimat zero. Pelen syf 2/10 ocena tylko dlatego ze gra sie uruchamia

Wysłane z mojego Honor 7.

5. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    330
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    Heh grafa jak w quake 3 arena panowie co trzeba zrobić żeby betę pobrać?

wyklepane z m4A1

6. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Mówisz poważnie ?!?
    Qźwa a tak liczyłem na ten tytuł, ale skoro wyszedł crap to masakra... :(
    Dobrze że nie zamawiam gier w przedsprzedaży to jestem teraz bogatszy o 230zł.

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Po tej beta, to jakaś istna masakra. WLACZYLEM ZAGRALEM W ROZNYCH TRYBACH I KASOWANIE

Wysłane z mojego Honor 7.

8. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Mieć klucz z alphy albo dostać klucz od kogoś kto nie był w alphie ponieważ ten klucz to jeden i tan sam.

9. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Właśnie się o tym przekonałam, bo chciałam się podzielić swoimi kluczami, oba już wykorzystane :(

10. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia

Gra oceniona na podstawie bety grając w multi no bardzo obiektywna .

Mi to oglądając filmik powyżej i inne w sieci przypomina jakąś kopie halo . Kiedy tego premiera ?

11. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1877
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Premiera 13 maja :) Wg. mnie Akir przesadza, ja jeszcze nie grałam w tą odsłonę z naszym dubbingiem, który jest tragiczny po samych filmikach, ale sama gra w poprzednich testach była bardzo fajna. Przyjemnie się grało ;)

warone lubi to.
  12. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    W takim razie poczekam i po premierze się rozeznam czy warto kupić czy nie.
    Po tych komentarzach raczej straciłem chęć na ten oczekiwany prze ze mnie tytuł aczkolwiek jeszcze go zupełnie nie skreśliłem, zobaczymy.

13. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Po becie multiplayer możemy ocenić bete i ewentualny tryb ale raczej nie cala grę .

Wczytywanie...

Poleć forum