1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wysuwanie tacki/napędu w slim'ie - problem...

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adrian Krygier, Maj 15, 2012.

1. Adrian Krygier

Adrian Krygier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, mam problem odnośnie wysuwania tacki napędu, a mianowicie podczas kiedy naciskam przycisk służący jest zero reakcji ze strony xbox'a... Napęd wysuwa się tylko za pomocą pada, ale to mnie nie ratuje przy grach które wymagają instalacje drugiej płyty z poziomu gry. Dodam jeszcze ,że elektronikę podpiąłem raczej dobrze bo przycisk zasilania działa, tylko ta nieszczęsna tacka... Gdy chciałem zainstalować 2cd gry FORZA 4, to nawet otworzyłem napęd manualnie, ale to nie zdaje egzaminu ponieważ dioda xbox'a cały czas mruga a instalacja nie rusza kiedy zamykam tackę.. proszę o jakieś porady. pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    uszkodzona tasma od przycisku wysuwania tacki. Konsola "pika" jak nacisniesz eject?

4. Adrian Krygier

Adrian Krygier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie, nic nie pika. Kiedy naciskam przycisk jest zero reakcji...

5. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    musiałeś uszkodzić taśme a ciężko to dostać i drogie jest

Wczytywanie...

Poleć forum