1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wysuwanie tacki podanym sposobem. Pytanie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kluska1212, Kwiecień 27, 2014.

1. kluska1212

kluska1212 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Czy jeśli wysunę tackę tym sposobem Ręczne wysuwanie tacy dysku konsoli | Taca dysku konsoli Xbox zablokowana po zamknięciu gdy konsola jest włączona to mogę ją uszkodzić? Bo tam jest napisane, że konsola musi być odłączona od prądu. Muszę tak wysunąć bo uszkodziłem przycisk i mogę wysuwać tylko padem a muszę wysunąć w trakcie gry, żeby wsadzić drugą płytę wiedźmina. Mam xboxa fata.

Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Master50

Master50 Banned

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Porysuje płytę zapewne jak wymaga ruszania konsolą.

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Pisze, że musi być odłączona od zasilania.

5. Peter007

Peter007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Opoczno
    Przecież przy włączonej może napęd pracować i w najlepszym wypadku zniszczy płytę ale gdy mechanizm będzie pracował to płyta może wypaść z tacki i zanim wysuniesz to uszkodzi co nieco. W komputerach przy napędach też jest dziurka do awaryjnego otwierania i tej metody lepiej nie nadużywać, bo silniczek może ulec uszkodzeniu

Wczytywanie...

Poleć forum