1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wyswietlacznie gracza na konsoli!

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez zaku666, Kwiecień 28, 2009.

1. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Witam
    mam taki problem, wlaczam pada nr 1 a wsakakuje mi jako gracz 2 na konsoli ( na tym kole RRODowym) a jak podlacze 2 pada to wskakuje jako gracz 3, a co jeszcze lepsze niekiedy mam wiadomosc typu "messenger zostal odczaczony" tyle ze ja go wogole nie mam Oo! jakies rozwianie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Z padami to pewnie żyroskop w konsoli Ci się zawiesił i myśli że jest w innej pozycji. Pomachaj trochę konsolą (wyłączoną oczywiście). A co do Messenger'a, to normalne, też tak mam, nie przejmuj się :)

4. zaku666

zaku666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    no nie... tak naprawiam PC ale zeby xboxa360 tez ?. faktycznie troche nim potrzasnelem pare uderzen i juz gracz 1 to gracz 1! dzieki.

5. CoOokie

CoOokie Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    الجانب الثاني لل
    Bo to też twór Micro$softu, więc przyzwyczajony do takich zagrań :)

Wczytywanie...

Poleć forum