1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wysyłał ktoś uszkodzoną płytę do EA Polska?

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dunqeldonka, Maj 31, 2009.

1. dunqeldonka

dunqeldonka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wysyłał ktoś uszkodzoną płytkę do EA Polska ,żeby wymienili na nową?

Ile czekaliście na odesłanie? Płaciliście coś za to?

Niestety Pani z obsługi konsumenta miała jakąś wadę wymowy :p i mówiła tak niewyraźnie ,że tak do końca nie wiem co do mnie mówiła ,zrozumiałem tylko "nie trzeba paragonu... wysłać...." :D :p już mi się więcej nie chciało dzwonić bo bałem się ,że znów na nią trafię i przejdzie na mnie :p

proszę o opinie

pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skuska

Skuska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Toruń
    Każda gra ma gwarancje 90dni. Trzeba mieć paragon i pojść do sklepu w którym się kupiło i tam abo oddadzą kasę albo nową gre. Tak jest napisane w książeczce od PGR3.

4. dunqeldonka

dunqeldonka Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No tyle to ja wiem sam,gra miała więcej niż 30 dni, zresztą nie pytałem o gwarancję na grę tylko o konkretny przypadek odesłania gry do dystrybutora jakim jest EA

Wczytywanie...

Poleć forum