Wysyłanie Xboxa

SUN_Rise

Użytkownik
Użytkownik
Witam! W niedługim czasie zamierzam wysłać na przeróbkę mojego Xboxa. Mam pytanie w co zapakowaliście swoje Xboxy, gdyż zupełnie nie mam pomysłu,a chce aby doszedł w całości :) Pozdrawiam
 

Xadereq

Użytkownik
Użytkownik
Głupie pytanie :) Pakujesz tak żeby było bezpiecznie, proponowałbym wysłać w standardowym pudle od xboxa kurierem. Ewentualnie jak chcesz się bawić to jakieś pudełko i folia bombelkowa i gazeta. Najważniejsze jest to żebyś słał kurierem, na poczcie lubią sobie grać paczkami w piłkę nożną :p
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wyślij w oryginalnym pudełku od konsoli dobrze zabezpiecz konsole na jej krawędziach - najlepiej styropianem lub papierem. Pamiętaj że na sortowniach paczki spadają na taśmy z wysokości około 40 - 60 cm
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wyślij w oryginalnym pudełku od konsoli dobrze zabezpiecz konsole na jej krawędziach - najlepiej styropianem lub papierem. Pamiętaj że na sortowniach paczki spadają na taśmy z wysokości około 40 - 60 cm
to sie do paczki doplaca pare zlotych i sie wysyla jako szklo, nigdy nie bylo zadnych problemow, a oryginalne pudelko jest zaprojektowane wlasnie do transportu wiec bedzie najlepsze
 

wasil23oki

Użytkownik
Użytkownik
Najlepiej w ory. opakowanie, jeśli takowego nie masz, normalny karton, i tak jak mówi eslord, styropian od środka.
 

SUN_Rise

Użytkownik
Użytkownik
Dobra to mniej więcej wiem :) a co do kuriera jakiego przewoźnika polecacie?
 

TigraTeam

Banned
Dobra to mniej więcej wiem :) a co do kuriera jakiego przewoźnika polecacie?
dpd
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
potwierdzam.
w miarę tanie usługi i paczki max w ciągu 48h od chwili nadania
 

SUN_Rise

Użytkownik
Użytkownik
OK dzięki wielkie za radę.Pozdrawiam

Temat do zamknięcia
 

Do góry Bottom