1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wysyłka konsoli na gwarancję z ROD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez prymus87, Lipiec 5, 2009.

1. prymus87

prymus87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam. Mam kilka pytań dotyczących wysyłki konsoli na gwarancję:

1. Czy konsola flashowana (1.6) zostanie na 100% odrzucona
    2. Nie jestem pewien czy plomby przy flashu nie zostały uszkodzone(zabieg przeprowadził Pan z Allegro)
    3. czy ktoś mógłby mi podać aktualny numer tel do xboxhlep (czy jakoś tak to się nazywa). Dzwoniłem na ten zaczynający się cyframi 00800 ale "pani" po drugiej stronie twierdzi ze nie ma takiego numeru :)
    4. Konsola zakupiona w maju 2007, ale gwarancja na ROD jest chyba 3-letnia?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Neroy

Neroy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Myślibórz - Gorzów Wlkp.
    1. Zostanie naprawiono pod pozorem jesli plomba jest nie naruszona.
    2. N na to pytanie sam sobie odpowiedz
    3. 00800 441 17 96 - Pamietaj ze pracuja od pon. do pt. Jeśli nie uda Ci sie polaczyc to zarejestruj konsole na stronie : https://service.xbox.com/servicehome.aspx?mkt=pl-pl
    4. Tak gwarancja zostala przedluzona o 3 lata

Wrazie innych pytan pisz na pw ;)

4. sebolekseba

sebolekseba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale zawsze jakimś cudem mogą sie skapnąć ze jest przerobiona wiec nie ma 100% pewnośći mi na przykład sie udało :)

nie "o" 3 lata tylko na 3 lata od daty produkcji konsoli, tylko na tą usterke

Wczytywanie...

Poleć forum