1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wysyłka konsoli na gwarancję

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Warmin, Styczeń 16, 2011.

1. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    Witam, dzisiaj zarejestrowałem swoją konsole w serwisie xbox.com, chcę wysłać ja na gwarancję.

Otrzymałem już na meila formularz od kuriera UPS do wydrukowania i naklejenia - moje pytanie

jak cała procedura wysyłki wygląda, powiedzmy, że juz spakowałem konsolkę i nakleiłem owy blankiecik, jadę do siedziby kuriera (w moim przypadku - Legnica), czy zamawiam go telefonicznie i czy to coś kosztuje

Proszę o sensowne odpowiedzi, najlepiej osób, które już spotkały się z czynnością wysyłki konsoli na serwis gwarancyjny lub mające jakąś wiedzę w tym zakresie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Monk666

Monk666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak dobrze poszukasz znajdziesz odpowiedź na swoje pytania w stosonym wątku na temat gwarancji , który juz istnieje i jest szeroko opisany.
    Jak masz etykiete to zamawiasz kuriera on odbiera paczke i po okołu 10 dniach masz konsole spowrotem. Pod warunkiem , że ci w serwisie nie odrzucą.
    http://xboxforum.pl/konsoli-f23/procedura-serwisowa-microsoft-krok-po-kroku-gwarancja-7881.html

Wczytywanie...

Poleć forum