1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wysyłka na gwarancję pada Xbox One-jak i czy warto ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Funshy, Wrzesień 30, 2014.

1. Funshy

Funshy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z moim padem od Xboxa One, który został zakupiony na początku września (bodajże 4). Z początku nie wiele go używałem to nie zwróciłem uwagi na mankamenty. Ostatnio po wyjściu Fify 15 jest on używany znacznie częściej i zobaczyłem wady nie mające wiele wspólnego z działaniem pada.
    1. Pierwszy problem to luźna pokrywka od baterii, wcześniej tego nie zauważyłem ale jak gram teraz to coś tak czasem mi się ruszało i zauważyłem że to ta klapka nawet po lekkim dotknięciu niezależnie w którą stronę. Z tego co wyczytałem nie jestem jedyny ale również nie jestem w większości, nie każdy ma ten problem nieważne ile razy otwierał i zamykał pokrywkę.
    2. Druga sprawa to złączenie u dołu pada, z jednej strony nie ma praktycznie szpary między złączeniem, a z prawej strony wynosi ona ~1mm. Jak tak patrzę to raczej powinno to być złączone.

Czytałem że nie ma większego problemu z reklamacją tych towarów, wystarczy telefon i wszystko idzie łatwo zrobić. Tylko pytanie, czy takie mankamenty jak podane powyżej kwalifikują się do gwarancji ?
    Możecie mi wierzyć lub nie ale pad jest bardzo przeze mnie szanowany (jak każdy nowy zakup przez pierwsze 2 miesiące : D) i nie ma mowy żeby chociaż raz upadł. Po każdej grze odkładany do pudełka.
    Jest jeszcze jedna sprawa, używam go przy PC, a jak jest rejestracja produktu to widziałem że chyba tylko konsolę lub Kinecta tam można. Jak dla mnie płacąc 200zł za pada powinien być on bardzo wysokiej jakości.
    Dziękuję za odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum