1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wysyłka na serwis-proste pytanie.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez sweeterek, Wrzesień 5, 2015.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Panowie mam pytanie,więc szybka odpowiedź mi wystarczy.
    Będę wysyłał konsole na serwis ,będę to robił pierwszy raz tak samo jak wysyłkę kurierem pierwszy raz i nie wiem jak to zrobić a mianowicie jak zamówić kuriera ?
    Mam już tą naklejkę, teraz jak zamówić kuriera,wszedłem na stronę ups ale nie wiem czy tam wypełnić ten formularz czy lepiej zadzwonić w pon. rano na numer z Wrocławia ?
    I druga sprawa na tej naklejce wszystkie dane są dobrze tylki jedno mi nie pasuje.
    Nie mogłem dać numeru mieszkania 69/2 ani 69m2 tylko 692 czy kurier bez problemu przywiezie mi przesyłkę zwrotna ?
    I ostatnie,jak ją zapakować kartony tasmy to nie problem bo chlopaki i umie na magazynie wszystko co niezbedne mi dadza ale chodzi mi w co zawinąć samą konsole ?
    Nie besztajcie mnie odrazu,czytałem krok po krok po kroku jak to trzeba zrobić ale jak kuriera zamówić to za cholerę nie wiem,nigdy nic kurierem nie wysyłałem.
    Proszę o pomoc....
    Dzięki

Wysłane z mojego WC przy pomocy gołębia pocztowego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Z tego co ja wiem to serwis zamawiasz przez stronę MS, a nie że musisz samemu :) Tam jest gdzieś, że chcesz oddać do naprawy.
    W co zapakować? Ja bym dała dużo folii bąbelkowej, może wymieszane z jakimiś gazetami, ewentualnie jakieś kawałki styropianu.

4. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Tam przygotowujesz tylko naklejkę, kuriera do ciebie nie wysyłają, no przynajmniej ja nie miałem opcji zamówienia kuriera tylko było skontaktuj się z kurierem i link do ups.
    Mi chodzi w co zawinąć konsole,bo samo wypełnienie będę miał profesionale z chrupek styropianowych i dmuchanych poduszek,tylko w co samą konsolę zawinąć :)

5. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    No to folią bąbelkową ją owinąć kilka razy i pokleić taśmą żeby folia sie nie przesuwała i to dać do kolejnego kartonu z dodatkowym wypełnieniem. Cała filozofia. Już nieraz człowiek wysyłał różne rzeczy i nigdy nic sie nie rozwaliło, ani nie miało żadnego uszczerbku.

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    rany... chyba juz wiecej tych tematow na temat wysyłki Twojego Xboxa nie da sie założyć, przecież chyba kupiłeś konsole w oryginalnym opakowaniu, jest ona zawinieta w taka gąbke, przynajmniej moja była, i najlepiej do tego pudła włożyć

kuleczka91 lubi to.
  7. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    To już pudła nie odzyskam :) a nie o to chodzi. Przecież jest tam jak byk napisane aby nie wysyłać w oryginalnym pudle.
    Bardziej niż na tym zapakowaniu zależy mi na odpowiedzi jak zamawia się tego kuriera bo nie mam bladego pojęcia.
    I wcale nie zakładałem wielu tematów bo to jest pierwszy.

8. kuleczka91

Polubienia:
    1878
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A czemu pudła masz nie odzyskać? No to dzwoń do UPS i się zorientuj co i jak skoro Ci podali numer. Jak kurier przyjedzie to mu powiesz, że nie pasuje Ci adres i chciałbyś to zmienić. Kurier i tak Ci musi po to przyjechać, a jak nie to jedź do najbliższego punku ups w Twoim rejonie i tyle.

9. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Na stronie microsoft masz napisane aby nie dawać oryginalnego pudła bo już go nie odeślą.Adres chyba też musi zostać bo na tej kartce masz wszystkie dane dla m$.
    Dobra nie było tematu,jakoś sobie poradzę :)

10. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jajwyzej konsola nie wróci haha

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka

11. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    No najwyżej :-D

12. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Ja osobiście zamawiałem kuriera przez stronę UPS podałem adres swój i w jakich godzinach może przyjechać kurier . Po zamówieniu przez Internet minęło 30min i był kurier pod domem . I nie zapakowałem sprzętu w oryginalne pudełko bo tak jak mówisz MS odradzał co do czego dostałem nowy sprzęt w nowym nie otwartym pudełku :) .

sweeterek lubi to.
  13. Trick76

Trick76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    304
    Punkty za osiągnięcia:
    53
    Miasto:
    Opole
    A Ty czasem nie kupowałeś X1 niedawno? I już coś jest zepsute? Co się stało? Chyba nie działa jak konkurencyjne suszareczki 4theFrajers..A konsolę spakuj tak, żeby ktoś przy rozpakowywaniu nie potraktował jej np. nożem przy rozcinaniu, bo mimo że to kawałek plastiku, to szkoda by była. Samą konsolę możesz np. włożyć w reklamówkę, powinno starczyć, wypełnienie masz, także będzie dobrze.

sweeterek lubi to.
  14. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    No co się dzieje... wiatrak chodzi jak drukarka :p
    Ale to pewnie przez to że mam konsolę z 28 marca 2014 czyli nie z polskiej dystrybucji....
    Generalnie sklep zapieral się że to Polska dystrybucja :)

Wczytywanie...

Poleć forum