1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wysylka na zly adres i zwrot pieniedzy.

Temat na forum 'Off-Topic' rozpoczęty przez Dogg, Lipiec 15, 2014.

1. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Kupilem przez Allegro uzywane Playstation 2. W aukcji bylo napisane, ze konsola jest w 100% sprawna. Jak sie okazalo po jej dojsciu, sprawna nie byla (uszkodzony naped), a do tego konsola wygladala inaczej niz na zdjeciach aukcji (moja miala przyklejona naklejke na konsole, innego pada). Napisalem o tym do sprzedawcy, a jest to jakis lombard i odpisali zebym im ja odeslal i zwroca pieniadze. Odeslalem, tak jak zawsze, na adres podanych w "danych sprzedajacego" i okazalo sie, ze to nie jest ich adres i ze ich adres wlasciwy jest w opisie aukcji. Dodam, ze w ogole mnie o tym nie powiadomili. Poza tym jak juz paczka dotarla w zle miejsce, napisali mi, ze ja odbiora, czego rowniez nie zrobili. Teraz za przesylke w jedna strone zaplacilem 21,5, a za zwrot musze placic 41zl. Caly czas sie wykrecaja, gdy pytam ich czy mi to zwroca, wiec jak myslicie, mam jakies szanse na zwrot pieniedzy jesli bym to zglosil?

2. Lotnik421 Xbox One

3. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Wszystko było przez allegro ?

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    raczej nie.
    mimo wszystko mogłeś zapytać czy adres na który zamierzasz wysłać jest poprawny więc to też Twoje niedopatrzenie.
    Jeśli się zgodzą to fajnie, będą w porządku i w ogóle ale..... Wątpię.

5. Dogg

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tak, przez Allegro.

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    z drugiej strony możesz się do nich przyczepić że to ich wina bo przy zmianie adresu powinni od razu zmienić dane na stronie.
    wal w zaparte i tak nic nie tracisz.

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    To pewnie stowarzyszenie lombardow, centrale mają we Wrocławiu, ale oddziały są w całej Polsce.

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Napisz do nich, że jeśli nie zwrócą Ci pieniędzy to zgłosisz sprawę na policję gdyż ewidentnie dokonano tu oszustwa na Twojej osobie.

9. ZiK

ZiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    46
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    0-34
    dostales paragon? jesli tak to mozesz zadac zwrotu wszelakich kosztow wraz z przesylkami. jesli kupowales od osoby prywatne tak dobrze nie jest

10. Rob1N

Rob1N Banned Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Za produkt niezgodny z opisem możesz dostać od allegro 50% kasy. Możesz postraszyć policją ale nie wiem czy coś to da.

11. Samuraiser

Samuraiser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    Dokladnie. Niema co kupywac konsol z lombardow. 2 tyg temu kupilem ps2 (niby przerobiona), lecz po odpaleniu przerobki nie bylo. Wydedukowalem, ze ktos zrobil format karty na ktorej byl fmcb. Po 30 minutowej kłutni ze sprzedającym poszlismy na kompromis. Konsola odeslana i kasa wrócila. Ja osobisice radze zglosic na allegro. A na przyszlosc polecam Nagrywanie filmiku z unboxingiem. Gdy cos bedzie nie tak, jest to bardzo dobry dowod przy zwrocie produktu.

12. Dogg

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Za samą konsolę pieniądze zwrócą, tylko mi chodzi o pieniądze za wysyłki. Konsolę kupiłem za 90zł, a prawie tyle samo zapłacę za wysyłanie jej. Już taniej byłoby po prostu naprawić ten napęd. Nie miałbym żadnych pretensji, gdyby tak jak mówili, ktoś odebrał paczkę we Wrocławiu.

Jutro jeszcze do nich zadzwonię i zobaczę czy zwrócą tę kasę.

13. Samuraiser

Samuraiser Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zielona Góra
    To bylo pobranie?

14. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jezeli naped w tej ps2 nie dawal oznaki zycia czyli nie reagowal w ogole, plyta sie nie krecila i laser nie swiecil to naprawa byla nie oplacalna, bo spalony zostal driver napedu, mam taka jedna ps2 w domu ;)

Masz juz troche nauczke ze nie odeslales konsoli pod adres ktory miales podany na paczce w ktorej przyszlo ps2 i teraz musisz walczyc o zwrot kosztow za wysylke w co watpie ze zwroca.

15. Dogg

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Naped nie byl zupelnie padniety. GTA Vice City odpalalo, chociaz bylo slychac i widac, ze konsola sie z nim meczy, a na przyklad taki God of War juz w ogole nie odpalal.

Dzwonilem do nich, na cale szczescie odesla kase rowniez za te wysylke.

16. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dobre gry masz do testowania stanu lasera :)

GoW jest na DVD9, a GTA jest ciagle doczytywane przez laser czyli na takich grach spokojnie okreslisz stan laserka, jezeli GoW sie wczytuje normalnie i nie masz scinek to laser jest w dobrej kondycji :)

Wczytywanie...

Poleć forum