1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wysylka pocztex

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jarek882, Sierpień 3, 2010.

1. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Elo! Mam pytanie czy ktos wysylal lub odbieral paczke pocztexem i ile to trwalo zanim przyszla? dzisiaj wyslal mi konsole z gdanska myslicie ze jutro dojdzie ?(woj.łódzkie):)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    A skąd MY mamy wiedzieć? Wbij na ich stronę i zobacz ile jedzie. Na drugi dzień od nadania powinno dojechać, ale nie zawsze im się spieszy.

4. Loord

Loord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świętokrzyskie...
    Mnie koleś wczoraj po południu wysłał bluzę zwykłą pocztą :) Dziś 10 rano już była u mnie a szła przez pół Polski :D
    Jutro pojutrze , co za różnica , chyba jeden dzień wytrzymasz chyba że tak się podnieciłeś że nie możesz spać :)
    Znajdź sobie jakieś zajęcie, nie myśl o tym i czekaj cierpliwie na paczkę bo my nie jesteśmy jasnowidzami .

5. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Paczka wczoraj byla wyslana o 12 nadal nie ma wiec lepiej chyba wysylac zwykla poczta niz placic jeszcze raz tyle samo za kuriera ktory nie jest na drugi dzien..

6. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak ja zamawiam coś pocztą to 2-5 dni muszę czekać, A Kurierem mam na drugi dzień.

7. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski

Że co ? Pocztex lepszy od kuriera ? Nie no chyba żarty sobie robisz :p

8. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    chodzi mi o kuriera pocztexu czytaj ze zrozumieniem:)

9. iTyle

iTyle Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin
    Jak ci wysłał pocztexem to nie znaczy że szybko dostaniesz paczkę taka paczka może dojść 3-4 dni od nadania (zależy kiedy nadał paczkę rano,popołudniu czy wieczorem i czy siedziba ma tzw. burdel) . Mogłeś poprosić o wysłanie paczki przez UPS paczka by była następnego dnia i masz możliwość sprawdzanie aktualnego stanu (gdzie jest paczka itp) ja zawsze przy zakupach 200 zł + proszę o wysłanie UPS albo DHL gdyż mam przykre wspomnienia z pocztexu

10. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Pocztex to taka jakby cząstka poczty polskiej, nie miałem z nimi dużych problemów, ale ze względu na czas dostawy i bezpieczeństwo paczki(głównie chodzi mi o jej pogniecenie, warunki przetrzymywania itp.) w miare możliwości wybieram ups/dhl/gls.

11. arek91k1

arek91k1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Do osób fizycznych paczki dostarczają do 20:00 więc nie ma co panikować. Ostatnio zauważyłem że coś się polepszyło po listy priorytetowe przychodziły do mnie na następny dzień od wysłania. A paczka z Chin szła 8 dni.

12. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    Jutro pewnie bedzie. Wysylajacy mowil ze wysylal pocztexem wszystkie paczki i nie mial zadnych problemow wiec jak dojdzie rozwalona to wpadne na poczte i zrobie burdel jaki im sie nie snilo:DD

13. Loord

Loord Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świętokrzyskie...
    Ja polecam Siódemkę :) Przesyłka za pobraniem kosztuje ( przynajmniej ja zawsze tak płace :) ) 18 zł , a przesyłki zawsze docierają na drugi dzień przed południem ( przynajmniej do mnie :) )

14. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    nie wiem czy na poczrtexie to norma, ale gdy moj kloc przyszedl tez pocztexem (za co powinno sie oskalpowac sprzedajacego) kurier niepozwolil mi sprawdzic zawartosci przesylki. po namowach zgodzil sie. co nie zmienia faktu ze pocztex=poczta polska=syf

15. Jarek882

Jarek882 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bełchatów
    po ilu dniach Ci przyszedl? byl caly czy w czesciach?

16. 65userow

65userow Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak wchodze u mnie w miescie na poczte to tam odrazu mozna wyslac poczta polska albo pocztexem. Jak sie wpyta ktore lepsze to kazdy odpowie ze nie ma roznicy. A swoja droga, to wedlug mnie najlepszym kurierem jest(jak dotad na mojej liscie) Opek. Zamawialem z Gdanska telefon. Maila o wyslaniu i potwierdzeniu paczki dostalem kolo 18. Kolo 20 dostalem od nich maila ze kurier przyjedzie kolo 9.00. Ale sie wtedy ucieszylem ze az z krzesla sie wywalilem

A propo jeszcze pocztexu gdy tata se cos zamowil to poczka szla 3 dni. Warszawa-Wyszkow czyli niecale 60 km

To tyle.

17. miniu01

miniu01 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    to masz duże szczęście, bo siódemkę mało kto sobie chwali, ja ostatnio wysłałem starego x-boxa z całym osprzętem, korzystając z serwisu http://www.kurjerzy.pl/ , też zmieściłem się w 20 zł a przesyłka dotarła następnego dnia :)

18. Twette_k

Twette_k Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
Wczytywanie...

Poleć forum