1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wysyłka zasilacza do Czech

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Cinelous, Czerwiec 6, 2011.

1. Cinelous

Cinelous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Witam dziś stało mi się coś z zasilaczem po podłączeniu dodatkowych wiatraków konsola działała normalnie ale po 10 minutach gdy wszedłem do pokoju śmierdziało plastikiem Z konsoli! (wydaje mi sie ze to waliło z wiatraka bo gdy go dotknąłem był gorący) wyłączyłem konsole wywaliłem te wiatraki i po próbie ponownego uruchomienia konsoli na dosłownie sekunde zapala sie zielona dioda na xboxie i od razu czerwona na zasilaczu bądź zielona na zasilaczu i konsoli ale to na moment po czym jest czerwona. Zadzwoniłem do Microsoftu i zgłosiłem sprawe opisałem co sie dzieje Miła Pani przyjęła zgłoszenie i coś tam gadała o wysyłce ale nie usłyszałem bo telefon zaczął mi przerywać. Na maila wysłała mi adres czeskiego centrum serwisowego ale nie wiem jak to wysłać jaką przesyłką czy ma być priorytet czy coś innego mówiła że wysyłka jest darmowa czy jakoś tak. Może ktoś miał podobny problem do mojego i opisze mi co i jak z tą wysyłką.

Pozdro

Wczytywanie...

Poleć forum