1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

wytłumaczcie jak zerejestrować do XBL?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rzochu, Listopad 11, 2010.

1. rzochu

rzochu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    powiedzcie mi jak mam wpisać "dokładne nazwisko " z karty kredytowej , skoro nie ma polskich znaków, a mam na imię Sławomir? I co to jest adres rozliczeniowy, skoro wpisuję swój domowy, taki jak mam na rachunku i pisze mi że nie może zweryfikować danych?

już wziąłem kartę kredytową żony, bo moja to zwykła płatnicza i nadal nic. linijka pierwsza adresu to imie i nazwisko? Juz sam nie wiem w czym, błąd.

Edytuj posty, a nie piszesz je pod sobą / Jechu

ok. ale nadal nikt mi nie odpowiedział gdzie można znaleźć opis procesu rejestracji na Live. jest coś takiego??

Wczytywanie...