1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wytłumaczenie MSP

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ratajek, Kwiecień 13, 2011.

1. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Potrzebuję, żeby ktoś mi wytłumaczył najlepiej wszystko o microsoft points( jak zdobyc, ile najlepiej, jak je wklepac) zebym sie nie nabral na sztuczki sprzedawcow na allego itp.

PS. Jakby ktoś mogł podać link do pewnej aukcji na allegro jak coś.

2. Lotnik421 Xbox One

3. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie ma tam sztuczek. Nie bierz kont za więcej niż 55 zł bo sprzedawanie 2 razy drożej niż konto jest warte jest ich jedyna sztuczka. Jeśli nie ma w tym momencie takich tańczych aukcji to wystarczy chwile poczekać i na pewno się pojawią. Poza tym odzyskujesz konto na konsoli, kupujesz rzeczy i ściągasz. Proste ;) Najlepsza opcja na ściąganie dlc

4. ratajek

ratajek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odzyskuje konto znaczy? (jestem zielony w sprawach xbox bo mam od 1 miech)

5. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    To znaczy sprzedawca podaje Ci dane do konta ( gt, hasło) i ty ten profil z nabitymi już punktami odzyskujesz na swoją konsolę i kupujesz.

6. przemo55

przemo55 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Odzyskaj tag gracza. Jest to bardziej intuicyjne niż ci się wydaje ;)

7. Kaze

Kaze Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Najbardziej pewnym sprzedawcą, wg. mnie to reseller79, który nie wiem dlaczego przestał sprzedawać punkty, wysłałem e-mail z zapytaniem czy będzie możliwość kupna punktów, odpowiedział w ciągu 2 min, że tak. Punkty zawsze dostawałem max 2 min. po tym jak wysłałem dowód zapłaty.
    Co do innych sprzedawców, kupowałóem też u innych, wszystko ok, po prostu popatrz na komentarze od innych kupujących.
    A no i na razie się wstrzymaj, punkty są dość drogie, góra 55zł za 6000 to ok oferta, ale zdarzają się lepsze, chyba jakiś miesiąc temu były za 33zł, żałuję, że nie kupiłem...

8. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  9. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    za tyle kasy to moze sobie kupic silver z 6000 msp z gwarancja na 24h, ja tak kupuje od dawna i zero problemow, jedyny minus ze avatarka sobie ubrac nie mozna, ale mnie to nie przeszkadza, wiec jak ktos nie ma pelno kasy to po co przeplacac

10. mathss

mathss Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gotham City
    Jeśli kupisz punkty na koncie silver, to proceder jest prosty:

1.Wydajesz pieniądze na kradzione punkty z kart kredytowych
    2.Logujesz się na fałszywe konto na twoim x360
    3.Otrzymujesz bana na Xbox Live
    4.Płaczesz i żalisz się na forum, dlaczego to było takie okrutne.

11. Kitket

Kitket Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy jesteś tego pewien ? Definitywnie ? Czy to twoja ostateczna odpowiedź ? Zdaje mi się, że nie ma za to banów :)

12. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie

13. fanatyk22

fanatyk22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    mathss oki jak nawet jest sposob wykrycia kont z tymi kradzionymi punktami i jak ms da bana to przepraszam ale da bana sobie bo hmmm około 90 % ludzi w pl z 50 % ludzi w UK i 40 % w USA hmm MS sam by się zabił jakby dostali bana to wszyscy by przesiadli sie na przeróbkę i piractwo by poszło hmmm nie powiem ile procent w górę!!! Myślisz że jak ktoś dostanie bana to mówi o jej wyrzucam konsole do smieci i kupuje nową na której już nie bede oszukiwał??? Hmmm zresztą Polska jak i inne kraje poza wyjątkami jak korea połnocna można robić jak się podoba kupuj org. gry na 199zł i baw się. U nas w kraju to już całkowita porażka ponieważ nasze pensje starczają hmmm jak np najniższa krajowa na co najmiej 5 gier org. a za co kupić chleb? hmm Jak podniosą pensje to bede kupował org. narazie kupuje tylko hity 1 raz na 3 miechy a reszta punkty i zabawa....

14. szymoos

szymoos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Elbląg/Sopot
    Dokładnie jakoś mi się nie chcę wierzyć, że MS będzie rozdawało bany skoro oni na tym i tak nic nie tracą.

15. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    już z 10 razy kupiłęm takie punkty i nie dostałem bana więc to bujda

16. Gorsag

Gorsag Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Potwierdzam, jeżeli trafisz na cene ok 50-60 PLN za 6000MSP, to warto. Sam tak zrobiłem, kupiłem co chciałem, konto z ktrego kupowałem usunąłem (ale zapisałem dane do niego) i wszystko smiga :) O banach tak naprawde za to jeszcze nie słyszałem.

Wczytywanie...

Poleć forum