1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wytłumaczenie XBL

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez joker345, Wrzesień 19, 2009.

1. joker345

joker345 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc zaczynamy :) Bardzo bym prosił wszystkich o wytłumaczenie mi krok po kroku co muszę zrobić żeby się zarejestrować na xbox live kupując to > 12 miesięcy XBOX LIVE EUROPE oraz USA od Inexus! (735114389) - Aukcje internetowe Allegro < I jak gram offline z odłączonym kablem od neta na piratach i jak kupię sobie CoD MW2 z podłączonym do neta kablem i w to gram na sieci nie dostane bana? Bardzo dziękuję za odpowiedzi :) Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    no kupujesz zdrapkę, podpinasz konsole do sieci, logujesz się do xlive, klikasz środkowy przycisk - HOME - przechodzisz w lewo i masz tam wymień kod, czy coś. wpisujesz go i czekasz, niedługo cieszysz się kontem gold.

co do bana.. wystarczy, że masz przerobiony napęd i możesz bana dostać. tego nikt nie wie. tematów było multum.

4. joker345

joker345 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha czyli są 3 sytuację
    1. Gram w nie orginalnego Gears of War 2 z odłączonym netem
    2. Gram w orginalnego Gears of War 2 przez neta z przerobionym napędem
    3. Gram w nie orginalnego Gears of War 2 z dołączonym netem
    W której sytuacji jest największe a w którym najmniejsze ryzyko bana? Bo jak korzystam z opcji 2 i kupie sobie liva na 12 miesięcy a tu ban? Przypominam że jestem świeżym posiadaczem ixa :)

5. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Zadzwoń do M$ i się spytaj ;)

A tak na poważnie to skąd mamy wiedzieć? Nie rozdajemy banów. Jak dla mnie to szanse są takie same, gdyż nawet jak grasz bez neta a potem się podłączysz to i tak jest że grałem w grę na przerobionym X'ie i możesz dostać wtedy bana...

Wczytywanie...

Poleć forum