1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wytrzymałość iXa

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kollwing, Listopad 21, 2009.

1. Kollwing

Kollwing Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej
    Jak długo wytrzymuje zazwyczaj napęd w x360 (po przeróbce, na Verbatim'ach x2,4) martwię się że moja 3 miesięczna konsola się pomału eksploatuje, bo zauważam wolniejsze wczytywanie gier...

No i czy często wam się zdarza informacja o tym że nie można odczytać płytki

Zaznaczę że moje płyty nie są porysowane, wszystkie są czyste jak łza a mino wszystko czasami wyskoczy ten błąd- czy też tak macie?

Mój napęd to Liteon

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    Napęd raczej trzyma długo inaczej by to się mijało z celem. A wczytywanie gier zależy też od samej gry a dokładnie od ilości tekstur/wielkości lokacji/mapy i takich pierdół. Co do samego błędu to nie wiem. Zawsze masz gwarancję od ms to jak coś to im wyślij chyba że masz przeróbkę to może pomóc zwykła kalibracja lasera i przeczyszczenie soczewki.

4. MatGar

MatGar Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak zgrasz gry na dysk, to na 100% będą chodzić szybciej :)

5. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    najlepszym sposobem na nie martwienie sie o naped to dysk

6. AOK#MazuR

AOK#MazuR Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    z nienacka .
    Kollwing Miałem ten sam problem, że zauważyłem wolniejsze wczytywanie gier i czasami jak włożyłem nawet oryginalną grę to pokazywało się tylko logo Xbox360 albo jakieś tam Chińskie litery. Okazało się że głowica napędu była zabrudzona. Po wyczyszczeniu śmiga aż miło :)

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum