1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wytrzymałość Perkusji,gitary Super Bundle

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Creed, Lipiec 21, 2010.

1. Creed

Creed Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wziąść na PSP?
    Witam mam takie pytanie do posiadaczy podobnego zestawiku jak ten
    Guitar Hero 5 Bundle Super Zestaw Sklep XBOX 360 (1145259281) - Aukcje internetowe Allegro

Czyli gitare,mikrofon,perkusję do xboxa 360

A więc moje pytanie jest takie czy jest to wytrzymałe?

Chodzi mi oto czy jak poczuję się trochę mocniej jak perkusista i przywale w tą perkusję to nic się nie stanie. Jak gitara upadnie czy też to wytrzyma. A więc ogólne pytanie czy szybko to się może spieprzyć?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To jest elektronika, każdy upadek może ją uszkodzić. Więc wczuwaj się tylko pamiętaj, nie jesteś prawdziwym perkusistą:p

4. glaz_biker

glaz_biker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    piaseczno
    na gitarce gralem duzo ponad rok. na prawde duzo bo kocham ta gre, i dopiero na imprezie jak dalem koledze pograc, ktory postanowil strumowac 'mlotkiem' zjechal mi sie strum bar...
    jednak naprawilem to i moge grac dalej tylko, ze juz nie tak komfortowo. a co do perkusji to jest raczej solidna, ja zbyt delikatnie na niej nie grywam i daje rade na lajcie. gitara pare razy mi spadla i nic sie jej nie stalo. tak wiec wyluzuj u kupuj :p

Wczytywanie...

Poleć forum