1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wywala mnie z Live!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez patryk878, Marzec 21, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Witam.

Mam następujący problem. Od wczoraj jestem podłączony do Live i wczoraj wszystko było ok. Jednak kiedy dziś włączyłem PC zaczęło mnie wywalać z netu nie tylko na konsoli ale i na PC. Na krótką chwilkę tracę internet w PC i na konsoli pojawia się komunikat odłączono od komunikatora messenger i wywala mnie z Live. Mam internet Aster i łączę się przez kartę sieciową.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ryatzu

Ryatzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    Jest niedziele, największe szczyty w internecie, jak zwykle sieć jest przeładowana, w tygodniu powinno być ok. U mnie zawsze w niedziele nie da się grać.

4. chmuri

chmuri Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Wiesz z twojego postu wynika problem, że masz coś w połączeniem sieciowym nie tak ale oczywiście nic nie napisałeś istotnego oprócz informacji ze jak włączasz komputer to pojawiają się te problemy z połączeniem sieciowym.Nie chce nikomu uprzykrzać ale napisz coś więcej o swoim połączeniu internetowym routerze sieciowym itp ;)

5. kichu

kichu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    k/Poznania
    radze kupić router :)

6. patryk878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Dobra chyba jest ok coś się z ip powaliło. A co do routera to jak on w sumie działa i czy coś usprawnia? Bo on chyba rozdziela neta to ja mam przez ethernet w swoim kompie z drugiego PC w którym jest modem a net w konsoli mam z kart sieciowej usb. To jakby tu z Routerem zadziałać?

7. patryk878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Dobra, problem jednak nadal jest więc teraz objaśnię wszystko dokładnie i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże się z tym uporać.

A więc mam internet Aster 4mb. Jest on rozdzielony na 2 PC. PC numer 1 - ma podpięty bezpośrednio modem i z modemu do PC numer 2 (mojego) idzie kabel ethernet. Jako, że mój PC posiada tylko jedno wejście ethernet kabel od X360 podłączam poprzez kartę sieciową USB - karta za 20zł z Allegro nic wymyślnego. A więc mam wszystko podłączone i ustawione IP w PC i X360. Wszystko ładnie się połączyło, utworzyłem nowe konto w XBL i następnego dnia zaczęło mnie rozłączać. Pojawia się komunikat "Odłączono od komunikatora messenger", a następnie "Odłączono od XBL". Zauważyłem, że w momencie tego rozłączenia internet nie działa również w moim PC, a do XBL nie mogę się z powrotem zalogować. Kiedy wyłączam Xboxa internet w PC wraca, a kiedy włączam konsolkę znowu loguje się do Live'a. Firewall jest wyłączony, internet udostępniony w ustawieniach sieciowych. Zaznaczam, że przez tą kartę miałem już podłączonego starego Xboxa i takie akcje w ciągu 3-4 miesięcy zdarzyły mi się może ze 3 razy. Czy może to być wina tego, że stary Xbox był Premium, a teraz mam Arcade (kabel jest z wersji Premium)? Mam nadzieję, że ktoś zorientowany w temacie udzieli mi porady bo dziś mnie wywaliło podczas gry online w Bad Company 2 i się strasznie wkurzyłem.

8. patryk878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Dodam jeszcze, że jak wykonuję test połączenia z XBL w Xboxie to pisze, że DSN nie zmienia serwerów Xbox.com i XBL czy coś w tym stylu.
    //edit Drogi użytkowniku z ponad 200 postami i rocznym stażem na naszym forum. Uprzejmie proszę o zwrócenie wzroku na prawy dolny róg każdego pisanego posta tam jest taki mały niewinny przycisk edytuj którego bardzo bym prosił żebyś następnym razem używał. Pozdrawiam Moderator :)

9. chmuri

chmuri Banned Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Podaj szczegółową konfiguracje twojego połączenia z internetem Jakie masz ustawione adresy ip.Kabel jest tutaj najmniej istotny jeśli zrywa połączenie już nawiązane.Możesz jeszcze napisać jaki jest system operacyjny na poszczególnych komputerach.

Pozdrawiam

10. patryk878

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Problem zażegnany. Dzięki za chęci i wielkie podziękowania dla użytkownika Krisr77 po raz kolejny za pomoc :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum