1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wywaliło mi FSD. Jak zainstalować na nowo?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez qjam, Sierpień 14, 2012.

1. qjam

qjam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.

Podłączyłem konsolę do routera. Wybrałem w ustawieniach że chcę zaktualizować FSD. Uruchomiłem ponownie konsole, pojawił się czarny ekran z pytaniem czy chcę zainstalować nowe FSD. Zgodziłem się ale po chwili pojawił się jakiś błąd i wchodzi mi do normalnego dasha, FSD nie chce się załadować. Jak mogę wgrać na nowo FSD? Mam ściągniętą paczkę, wgrana na pendriva. Czytałem, że trzeba wejść do XeXMenu ale jak tam się dostać?

Dostałem się do XeXMenu (zainstalowałem je i wszedłem), a następnie wrzuciłem do folderu "programy" folder freestyle (już istniał tam wcześniej inny) i nadpisałem istniejący ale nadal odpala mi się główny dash :/

EDIT#1
    Dostałem się do FSD przez XeXMenu wchodząc do folderu PROGRAMY -> freestyle a następnie uruchamiając plik default.xex ale jak zrobić żeby FSD uruchamiał się automatycznie przy starcie konsoli?
    Jest jeszcze jeden problem. Uruchomiłem FSD i wiatrak zaczął głośno chodzić. Wcześniej tak nie było na FSD. Zmniejszyć jego obroty? Bo nie wiem jaką temperaturę może mieć procesor.

EDIT#2
    Nadpisanie nic nie dało. Należało w ogóle usunąć cały folder freestyle, a następnie wrzucić nową wersję. Buczenie wiatraka zniknęło. Pojawiła się kolejna sprawa.
    Jak przywrócić listę gier zainstalowanych na dysku? Jak wchodzę w File Manager i w gry to nie ma żadnego *.xex bo wszystko było robione do GODa. Ktoś coś na to poradzi?

EDIT#3
    Lista gier załadowana.
    Uruchamia się FSD, a nie dashboard.

Problem rozwiązany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. edenek

edenek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poł‚aniec, Poland
    Jak chcesz zeby uruchamiał się FSD przy starcie to musisz podać nową ścieżkę w launch.ini, musisz go znaleźć na dysku konsoli i na komputerze poprawić. Gry żeby FSD znajdował ci gry musisz wejść w Content settings -> Manage Game Path's i następnie wskazać folder w którym są Twoje gry w GOD, zatwierdzić X i tyle.

4. qjam

qjam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    A powiedz mi o co chodzi z aktualizacją freebota? Do czego jest potrzebny i gdzie znaleźć jakieś informacje jak go wgrać, zaktualizować?

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jeżeli gry będą wymagały jakiegoś nowego dasha to trzeba będzie zaktualizować freebota.
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/aktualizacjia-nandu-j-runner-graficznie-136568/

Wczytywanie...

Poleć forum