1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wywaliło mi konto Gold Xbox one

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez DarekJ, Grudzień 30, 2015.

1. DarekJ

DarekJ Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dostałem miesiąc darmowej subskrypcji na Golda, jako że nigdy z tego nie korzystałem. Dodałem kartę kredytową, wszystko przeszło pograłem dwa dni.

Dziś widzę, że dodało jakąś nową grę (patrzyłem na stronie internetowej), więc chciałem sprawdzić. Na konsoli nie mogłem znaleźć ikony games with gold, znalazłem dopiero w innym miejscu, ale tam prosi mnie o wykupienie subskrypcji za 1 zł między innymi. Wybieram to i dostaję komunikt, że nie mogę mieć 2 subskrypcji.

Czy to jakiś błąd? Awaria? Gdzie to zgłaszać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jak gdzie zgłaszać? Pisz na chat MS, albo do nich dzwoń i się dowiedz z czym problem.

4. DarekJ

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Rozmawiam właśnie z Panią Odette na czacie. Dowiedziałem się tylko tyle, że mają okres jaki mają (święta i nowy rok) i pewnie to od tego. Dostałem 3 kody do potwierdzenia na pocztę i czekam.

5. DarekJ

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ok, powód był taki że miałem zmieniony region do rozliczeń, a właściwie nie ustawiony. Jednak jak to możliwe, skoro przez dwa dni działało, a w tym czasie nic nie grzebałem. Może to właśnie ten wspomniany przez nią błąd. Zajęło nam to z 40 minut, odebrałem chyba 6 kodów ms, ale się udało i gra. Nie śmiejcie się, bo nie znacie dnia ani godziny kiedy Wam coś wywali :)

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na wszelkie problemy w 95% support zaradzi :p Sama jak mam problem i nie znajdę rozwiązania to piszę na support ;o)

Wczytywanie...

Poleć forum