1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wyzerownie GamerScore

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TomalasPL, Luty 5, 2010.

1. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    No tak stało sie microsoft mnie wyzerował. Nie będe kłamał że niezczitowałem kil;ku gier bo poco. Jedyne co mni astanawia to że zbanowali mnie 10 min po zdobyciu zglitchowanych avczików w juiced2 o_O
    Jak myślicie co robić zakłdać nowe konto i stracić kolegów którzy mnie znali itp czy grać ciągle na tym.
    Ciekawostka: niemożna zdobyć aczików zczitowanych ale te których sie niemiało w danej grze to można :p
    A może da sie usunąć to konto żeby założyć nowe o tej samej nazwie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. pawelstryju

pawelstryju Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    nie da się usunąć konta, możesz założyć nowe różniące się nawet jednym znakiem w GT

Wczytywanie...

Poleć forum