1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wzmacniacz

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez oliee0, Maj 28, 2010.

1. oliee0

oliee0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Witam,

chciałbym kupić wzmacniacz do 4 kolumn o mocy 35W (jedna).
    Potrzebuję jakiś firmowy wzmacniacz (Pioneer, Sony itp) do maks. 200 zł.
    Oczywiście najbardziej chciałbym jakiś używany, bo nowego, dobrego w tej cenie na pewno nie dostanę.
    Chcę zrobić kwadrofonię.

Jak na razie pasuje mi:

Wzmacniacz Pioneer Sa 408 Made in Japan (1056040736) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam i proszę o pomoc w wyborze, oczywiście proszę też o inne linki.​

2. Lotnik421 Xbox One

3. MaryGave

MaryGave Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zawiercie
    Może coś z Unitry ? ja miałem amplituner model AT9100 podłączony subwoofer i jedną kolumnę końcówka mocy prawie nie do zdarcia chyba że podłączysz coś o niższej impedancji 8ohm

4. bunker.lp

bunker.lp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kwidzyn
    Nie polecam SONY, jeśli to jest ten z pilotem a pilota nie dostaniesz to nic nie zrobisz z gałkami prócz podgłośnienia ( 0 regulacji basu bo musisz przekierowac pilotem na gałki) wg. mnie najfajniejszy pionera, na 4 głośniki, KENWOOD musisz do głośników dorobić końcówki od kabli, ja mam Unitry Diora ws354 i nie narzekam, pomyśl nad unitrą bo są tańsze i tak samo dobre. :D

5. rowerser

rowerser Sialalalalallalal V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master

Polubienia:
    141
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kozie Byki
    Do max 300zł, a podajesz po 150zł... ? Do czego ten wzmak ? Chcesz później podłączyć pod tą konsolę ? Zresztą po co Ci wzmak o dużo większej mocy do zestawu 2.1 ?

6. oliee0

oliee0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Co z tego, że podaję po 150 zł? Maks. do 300, ale i tak nie znalazłem lepszych.
    Mam te głośniki 2.1, ale jednak chcę podłączyć pod 4 kolumny o mocy 32W.

7. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Szukaj unitra ws 432, ona ma akurat moc 35W na kolumne, można podłączyć dwa zestawy po dwie kolumny 35W w każdym.

8. oliee0

oliee0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    A coś się może stać jak jest powyżej 35W?

A jak w ogóle zrobić kwadrofonię? Przypuśćmy już, że mam ten wzmacniacz i 4 głośniki podłączone do wzmacniacza i co dalej?
    Jakimi kablami trzeba podłączyć Xboxa do wzmacniacza? Wiem, że można przez czincze, ale wtedy jakość wideo będzie marna.
    Proszę o pomoc.

Wczytywanie...

Poleć forum