1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Wzór dodawania aktualności

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 13, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jako, iż w aktualnościach panuje syf i nieład, trzeba zrobić z tym porządek.
    Pierwszym krokiem będzie ustalenie jednolitego wzoru dla dodawanych aktualności.
    Każdy news wymaga obrazka, ponieważ pojedyncze tematy są udostępniane na Facebooku.
    Źródło również jest wymagane, jego brak będzie się kończył ostrzeżeniem, bez wyjątków.

A oto wzór:

Tutaj wpisz treść wiadomości, cytaty, itp., WYMAGANE jest dodanie obrazka ewentualnie filmu z YT

Wpisz źródło - obowiązkowo!

"To jest miejsce na Twój komentarz, nie jest to niezbędne", ale warto wyrazić swoją opinię na dany temat

Liczę na współpracę z Waszej strony ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    360
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    hmm.. a jak jest sam filmik np. gameplay + pod spodem mój koment to chyba nie trzeba dawać źródła?

4. brattanek

brattanek P2Mforum.info Członek Załogi Administrator Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    530
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KTW
    Jesli temat jest twojego autorstwa, zrodlo nie jest wymagane.

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk

5. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Jeśli filmik jest wysyłany od prywatnego użytkownika, to nie potrzeba źródła, ale jeśli filmik podchodzi od kanałów np. IGN, GameTrailers, itp. to trzeba podać w źródle ich nazwy.

6. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    Ja zawsze tak robiłem ;]

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.