1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X b l

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez oliwa309, Styczeń 5, 2010.

1. oliwa309

oliwa309 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Witam!

Gdy zarejestrowałem się na XBL na konto US zmieniłem później język na polski, a razem z tym XBL też jest po polsku, więc czemu MS po prostu tego nie udostępni? Wychodzi na to, że XBL jest po polsku.

Pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kaZZecik

kaZZecik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no jest po polsku ale nie w polsce to tak jakbys mieszkal w stanach to sobie mozesz byc polakiem i miec po polsku

4. oliwa309

oliwa309 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Wiem, ale myślałem, że jak MS gada, że to zrobią to znaczy, że nic nie powinno być po polsku, a tu się okazuje, że wszystko tak na prawdę jest gotowe, a oni tylko pierdo*ą jak to będzie. :mad:

5. scofield997

scofield997 V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gdzieś w Mazowieckim
    Nie ma serwerów xbl w Polsce a to że jest po naszemu to tylko spolszczenie ...

6. jan

jan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dokładnie, tylko interfejs jest po polsku.

Poleć forum